McLaren зробила резервним гонщиком молодого бразильця

Валентин Хорунжий
Автор: Валентин Хорунжий
Переклав: Олександр Насонов
6 лист. 2018 р., 12:06

Гонщик Формули 2 Сержіу Сетте Камара стане тест- і резервним пілотом McLaren, після того як приєднався до молодіжної програми команди з Вокінга.

20-річний бразилець у цьому сезоні є напарником Ландо Норріса, майбутнього призового пілота McLaren, у Carlin у Формулі 2.

Сетте Камара сказав: «Моя мрія - одного дня стати гонщиком Формули 1. Хотів би подякувати McLaren за те, що в мене з'явилася ця чудова нагода.

Моя мета - інтегрувати себе в колектив і якомога тісніше співпрацювати з ним; слухати, вчитися і розвиватися як гонщик, а також підтримувати McLaren».

Сетте Камара, який фінішував на подіумі Гран Прі Макао і в гонці Masters Формули 3, входив до молодіжної програми Red Bull, коли провів два сезони в європейській Формулі 3 в складі Motopark. У 2016-му він протестував машину Toro Rosso STR11 у Сільверстоуні.

Він розлучився з Red Bull перед переходом до Ф2. У свій дебютний сезон у цьому чемпіонаті він став 12-м, хоча і приніс МР першу перемогу за три роки.

У другій сезон Сетте Камара регулярно став битися за високі місця, після того як перейшов у Carlin. Перед фінальним етапом сезону в Абу-Дабі він іде шостим в особистому заліку.

Спортивний директор McLaren Жиль де Ферран додав: «Ми раді запросити Сержіу в McLaren і в свою молодіжну програму.

Ми стежимо за його прогресом протягом деякого часу. Ми впевнені, що він багатообіцяючий талановитий гонщик із серйозним потенціалом.

Ми хочемо попрацювати з ним, щоб розвинути його навички гонщика, а також користуватися його підтримкою в рамках наших гоночних операцій».