Феттель назвав ключ до успіху в сезоні-2018

Олександр Насонов
Автор: Олександр Насонов
12 лип. 2018 р., 16:16

За словами гонщика Ferrari, перемогу в чемпіонаті здобуде та команда, яка краще за інших розвиватиме машину протягом сезону.

Себатьян Феттель, Ferrari SF71H
Переможець Себастьян Феттель, Ferrari SF71H
Себастьян Феттель, Ferrari

У сезоні Ф1 2018 року кипить напружена боротьба: за підсумками десяти етапів Ferrari випереджає Mercedes на 20 очок, а відрив Себастьяна Феттеля від Льюіса Хемілтона складає лише вісім очок.

Перед Гран Прі Британії Ferrari підготувала велике оновлення, і Феттель не в останню чергу завдяки йому виграв гонку, незважаючи на те що програв Хемілтону у кваліфікації.

За словами Феттеля, чемпіоном, цілком імовірно, стане той, чия команда краще розвиватиме машину в другій половині сезону.

«Вважаю, нам потрібно допрацьовувати машину аж до кінця сезону, - цитує Феттеля офіційний сайт Формули 1. - У нас дуже хороша машина. Вважаю, вона добре виглядає на трасах на зразок Сільверстоуна.

Однак ключем до успіху стане розвиток автомобіля. Адже в такому разі у команди вже є за що боротися. І якщо так, то можна добитися того, щоб це [перемога в чемпіонаті] стало реальністю».