Хілл переконався в наявності таланту у Сироткіна

Олександр Насонов
Автор: Олександр Насонов
3 квіт. 2018 р., 14:53

За словами чемпіона Ф1 1996 року, російському гонщику потрібно просто дати час, щоб він зміг проявити свій талант.

Деймон Хілл, Sky TV
Сергій Сироткін, Williams FW41 Mercedes
Сергій Сироткін, Williams FW41
Сергій Сироткін, Williams FW41 Mercedes, іскрить
Сергій Сироткін, Williams Racing

У 2018-му Сергій Сироткін став призовим пілотом Формули 1. Сироткін, чиїм напарником є «другорічник» Ленс Стролл, захищає кольори команди Williams, і за плечима в нього вже є одна гонка. Щоправда, фінішувати на Гран Прі Австралії росіянин не зміг через технічні проблеми.

Чемпіон Формули 1 1996 року Деймон Хілл, який здобув свій титул якраз у складі Williams, заявив, що Сироткін - талановитий гонщик, якому, щоправда, знадобиться час, аби розкрити швидкість на трасі.

Хілл сказав у інтерв'ю Motorsport.com: «Сергію знадобиться якийсь час, щоб показати швидкість на трасі. Він багато чому має навчитися. Перехід у Формулу 1 - це завжди серйозний крок.

Вважаю, талант у нього є. Але на його розкриття потрібен час, як у випадку з Ленсом. Йому потрібен час, щоб набратися досвіду і впевненості у своїх силах, які дозволяють прогресувати».

Відповідаючи на запитання про загальне враження від Williams, Хілл сказав: «Не так уже й погано. Рівень конкуренції цього сезону дуже високий. Мені здається, поступово їх машина стане швидшою, поки вони намотуватимуть кілометри [на тренуваннях]».

На Гран Прі Австралії Williams залишилася без очок: Стролл фінішував 14-м, а Сироткін, як уже було сказано, зійшов через пакет із-під сандвіча.