Міхаель Шумахер

25 років тому: Міхаель Шумахер дебютував в Формулі-1

В 1991 році на Гран-прі Бельгії в Спа-Франкоршам почалась кар'єра Міхаеля Шумахера в Формулі 1. Ми озираємося назад, аби показати фотографії Шумі в команді Jordan-Ford!

Безумовно 22-річний гонщик опинився в королівському класі в основному завдяки Mercedes. Німецький виробник підтримав Шумахера, який тоді був наймолодшим гонщиком Mercedes, в фінансовому плані і забезпечив йому тести в Сільверстоуні, які привели до старту на Гран-прі в Спа-Франкоршам.

Шумахер там замінив гонщика Jordan Бертрана Гашо, який ненадовго потрапив за грати і, звісно, не зміг взяти участь у гонці. І дебют Шумі виявився дуже переконливим: сьоме місце в своїй першій кваліфікації Формули-1!

Але радість з приводу успішного дебюту в автоспорті була недовгою: в своїй першій гонці 25 серпня 1991 року Шумахер зійшов на першому колі через пошкодження зчеплення - перебуваючи шостим.

Але був закладений фундамент для його великої кар'єри в Формулі-1. Через кілька днів Шумахер приєднався до Benetton, а через один рік після свого дебюту, він виграв свій перший Гран Прі саме в Спа-Франкоршам. Перша серед 91 перемог в Ф1. І тільки в 2012 році Шумі завершив свою спортивну кар'єру, вигравши сім разів титул чемпіона Формули 1.