Академія гонщиків Ferrari приглядається до Енцо Фіттіпальді

Юніорська команда Ferrari на домашній трасі у Фьйорано провела тести за участю п’яти юнаків, серед яких був і Енцо Фіттіпальді.

До програми триденних заходів увійшла сесія на симуляторі, психологічні, розумові та фізичні тренування.

Серед гонщиків був Енцо Фіттіпальді – онук дворазового чемпіона світу Емерсона Фіттіпальді. 15-річний бразилець цього року розпочав свою гоночну кар’єру у чемпіонаті Ginetta Junior, який завершив 18-м.

Також участь у заході взяв італійський дует Сімоне Кунаті та Лоренцо Коломбо. Обидва у свій дебютний сезон у Формулі 4 декілька разів піднімалися на подіум. Перший з них зайняв сьоме місце, незважаючи на відсутність у фінальному раунді, а другий – 12-е.

Новозеландець Марк Армстронг більшу частину сезону 2016 року провів у картингових чемпіонатах, а також тестував боліди різноманітних моносерій. Його європейська гоночна кар’єра розпочалася з участі у етапі європейської Формули Renault 2.0 та Формули Renault 2.0 NEC, у останньому з яких він зайняв четверту позицію.

І останній пілот – один із цьогорічних героїв класу OK Junior 14-річний Давід Відалес. Іспанський гонщик пілотував Tony Kart і отримав це право завдяки підтримці виробника картингів та Академії гонщиків Ferrari. Його цьогорічні досягнення: четверте місце у юніорському картингу Німеччини і восьме – у чемпіонаті Європи.

Наразі у Академії вже є чотири пілоти: Шарль Леклер, Антоніо Фуоко та Джуліано Алезі в серії GP3 і Чжоу Гуанью у європейській Формулі 3.