Алонсо: McLaren нема чим пишатися після гонки

Фернандо Алонсо каже про те, що McLaren нема чим пишатися після того, як команда не набрала жодного очка на Гран Прі Великої Британії.

Іспанець, який стартував дев'ятим, фінішував в гонці 13-м після драматичного розвороту, який вартував йому можливості боротися за очки.

Його товариш по команді Дженсон Баттон став 12-м.

Алонсо зазначив, що у McLaren просто не було темпу для того, щоб боротися за більше.

"Ми фінішували 12-м та 13-м. Не думаю, що нам є чим пишатися в сьогоднішній гонці, - каже Алонсо. - Все так як є..

Можливо, у нас був шанс вибороти одне чи два очка на цій машині, але дуже складно атакувати когось, враховуючи ту потужність, що в нас наразі є. Тому нам треба було щось вигадувати - але ми там помилилися.

Це була важка гонка. Насправді у нас не було темпу для боротьби за очки, що вдієш.

Але ми були близькими. Особливо коли траса було вогкою, ми були дещо швидшими. Коли ж траса підсохла, ми боролися, але попереду були дуже конкурентоспроможні боліди Williams, ForceIndia, ToroRosso...

Ми були швидкими, але трохи не вистачило".

Щасливий через прогрес

Тим не менш, пілот McLaren був задоволений кроком вперед, який команда зробила цього вікенду.

"Гадаю, це був крок вперед, тому що ми на трасі боролися з Williams, ForceIndia та ToroRosso, тому це гарні новини", - додає Алонсо.

Баттон стартував з 17-ї позиції після проблем із заднім антикрилом в кваліфікації, визнав, що на більше він сьогодні був не здатен.

"17 стартова позиція не допомогла. Щоб фінішувати в Топ-10, треба було там кваліфікуватися та там залишитись, - каже Баттон. - Тому що нам не вистачало темпу, щоб обганяти інших пілотів для виходу в очкову зону".

Він додав: "Мені сподобалось, коли по радіо повідомили, що треба дуже атакувати, щоб залишитись в п'яти секундах від Феттеля. Але гадаю, що вони забули про те, що він їхав на Ferrari. У нас не було шансів".