Байки Ф1: як Ріккардо захопив інстаграм Хемілтона

Андрій Іванов
Автор: Андрій Іванов
27 груд. 2018 р., 13:57

Одні з найулюбленіших жартів серед гонщиків Формули 1 – поцупити якусь річ свого суперника або товариша по команді. Але Даніель Ріккардо відкрив нову сторінку у цих забавках…

Наразі не рідкість, коли гонщики Формули 1, які фінішували у топ-3, на церемонію нагородження беруть із собою власні смартфони, аби наклацати селфі на подіумі.

Особливо полюбляє це робити Льюіс Хемілтон, який добре відомий своєю активністю у соцмережах, особливо в Інстаграмі.

На Гран Прі Японії 2017 року, який він виграв, Хемілтон не став зраджувати традиції. Однак невдовзі після святкування Льюісу довелося відкласти смартфона, оскільки він був змушений давати інтерв’ю.

Це було вкрай необачно з боку британця, тому що на подіумі був також присутній відомий жартівник Даніель Ріккардо, який одразу скористався можливістю й заволодів телефоном Хемілтона.

Пілот Red Bull став робити власні селфі й викладати їх в інстаграмі Льюіса. Поява обличчя австралійця з широкою посмішкою у соцмережі їхнього кумира стала справжнім сюрпризом для фанатів Хемілтона.

Це був один з найвеселіших моментів того вікенду, який трохи прикрасив досить нудну гонку.