Чемпіонський болід Росберга виставлять у музеї Mercedes

Mercedes W07, за кермом якого Ніко Росберг став чемпіоном Формули 1 2016 року, буде доданий до постійної колекції музею німецького автовиробника, що розташований у Штутгарті.

21 серпня музей Mercedes отримає нову розкішну деталь, коли машина, на якій минулого року Ніко Росберг завоював титул чемпіона Формули 1, буде розташована на другому поверсі будівлі, де виставлені гоночні машини, які складають історію німецької марки.

Сам Росберг, який став першим німецьким чемпіоном за кермом однієї зі Срібних стріл Mercedes, буде присутній під час події, в якій візьме участь група за 500 спеціально запрошених уболівальників, що зможуть особисто зустрітись із чинним чемпіоном Ф1.

Протягом минулого сезону Росберг, щоб тати чемпіоном, завоював дев’ять перемог, вісім поулів та 16 подіумів у 21 гонці. Німець проїхав 1202 кола з 1268, які були у чемпіонаті, з яких 488 кіл лідирував у гонці.

За кілька днів після того, як він став чемпіоном в останній гонці сезону в Абу-Дабі, Росберг несподівано оголосив, що залишає Формулу 1.

Ніко Росберг

1/9

Ніко Росберг, Mercedes AMG F1 W07 Hybrid

2/9

3/9

Переможець гонки Льюїс Хемілтон, Mercedes AMG F1 W07 Hybrid, перетинає фінішну лінію в кінці гонки попереду Чемпіона світу Ніко Росберга, Mercedes AMG F1 W07 Hybrid

4/9

Друге місце Ніко Росберг, Mercedes AMG F1 W07 Hybrid, святкує свої друге місце та титул Чемпіона світу після закінчення гонки