Якби я стартував з поулу, гонка була б іншою - Боттас

Андрій Іванов
Автор: Андрій Іванов
10 черв. 2018 р., 20:42

Пілот Mercedes Валттері Боттас фінішував другим на Гран Прі Канади Ф1 і вважає, що здобув максимально можливий результат з огляду на підсумки кваліфікації.

Валттері Боттас, Mercedes-AMG F1 W09 та Макс Ферстаппен, Red Bull Racing RB14
Валттері Боттас, Mercedes AMG F1 W09, попереду Макса Ферстаппена, Red Bull Racing RB14
Валттері Боттас, Mercedes AMG F1 W09, попереду Карлоса Сайнса., Renault Sport F1 Team R.S. 18
Святкування Себастьяна Феттеля, Ferrari, на подіумі з Валттері Боттасом, Mercedes AMG F1 та Максом Ферстаппеном, Red Bull

Валттері Боттас на старті опинився під натиском пілота Red Bull Макса Ферстаппена, але втримав свою другу позицію. Надалі він не зміг нічого протиставити лідеру гонки Себастьяну Феттелю й зрештою посів друге місце, хоча на другій половині дистанції кілька разів показував найшвидше коло й почав скорочувати відставання від пілота Ferrari. Втім, на останніх гонщик Mercedes знову відстав, дозволивши Феттелю здобути перемогу.

«З першого кола Себастьян виглядав швидшим за мене, і він контролював всю гонку, - пояснив фін. – Я намагався атакувати, але наприкінці дистанції рівень пального став критичним, тому довелося скинути швидкість, через що до мене наблизився Макс.

Вважаю, сьогодні ми досягли максимуму наших можливостей. У кваліфікації розрив був невеличким, і якщо б я стартував із поулу, можливо, все склалося б по-іншому. Але наразі друге місце – максимум, чого можна було досягти».