Боттас: Нічого не змінюйте на Зандворті для Ф1

Автор: Erwin Jaeggi
19 трав. 2018 р., 13:45

За словами переможця трьох Гран Прі Ф1 Валттері Боттаса, для проведення гонки Формули 1 на трасі Зандворт нічого не потрібно змінювати.

Фін має особливі спогади про роботу серед дюн Північних Нідерландів. Він дебютував у Північно-Європейській Формулі Renault 2.0 у 2007 році, і одразу приїхав на подіум, фінішувавши другим. Наступного року Боттас завоював на Зандворті подвійну перемогу – у гонці та в Кубку Північної Європи. У 2009 та 2010 роках на цій трасі він завоював перемоги вже у Формулі 3, і став першим пілотом, який двічі виграв таку престижну гонку, як Masters. Коли журналіст Motorsport.com сказав йому, що Зандворт хоче найближчим часом організувати проведення гонки Формули 1, фін повідомив, що хоче повернутись на нідерландську трасу.

На запитання, чи підходить Зандворт для Гран Прі Формули 1, пілот Mercedes відповів: «Абсолютно. Це дуже гарна траса. Ви весь час їдете або вгору, або вниз, трек має хороші довгі, дуже швидкі повороти. І навіть коли я виступав у Формулі 3, на дюнах було багато уболівальників. Так, чому б і ні? Я хотів би повернутись».

Коли його запитали, чи варто щось змінити на трасі для Формули 1, Боттас сказав: «Ні. Я думаю, тут усе добре. Я нічого не міняв би.

Я багато ганявся тут у минулому. Коли я почав виступати у Формулі Renault, я проводив тут тести, а потім щороку брав участь у змаганнях. І, звісно, я двічі виграв Masters у Формулі 3. Отже, у мене хороші спогади про Зандворт».

Його улюблений спогад про 4,3-кілометрову трасу на узбережжі Північного моря, це, безумовно, перша перемога у Masters: «То було дуже круто. Masters була великою гонкою. Аби змагатись один з одним, збиралися всі пілоти британської, німецької та європейської Формули 3. Перемога у цій гонці була дуже класна.

Моя улюблена частина траси – середній сектор, швидка частина. Ви проходите дуже швидкий правий поворот, а потім ще один. Цей трек має дуже плавну конфігурацію», - розповів Валттері Боттас.