Палмер скопіював стиль Хюлькенберга і здійснив "прорив"

Гонщик Renault розповів, за рахунок чого йому вдалося додати на Гран Прі Австрії, де він зайняв 11-те місце.

Джоліон Палмер пропустив друге тренування через збій у роботі електрики і у підсумку не зміг пробитися хоча б у другий сегмент кваліфікації.

Але у гонці Палмер відіграв п'ять позицій і фінішував 11-м. Від Ленса Стролла, який посів десяте місце, британець відстав усього на 0,6 секунди. При цьому Палмер на 25 секунд випередив на фініші свого напарника по Renault Ніко Хюлькенберга, який провалив старт і так і не зміг знайти свій темп.

В інтерв'ю Motorsport.com Палмер розповів, за рахунок чого йому вдалося гідно виступити в Шпільберзі.

«Цього року машини дуже чуйно реагують на дії гонщика, - сказав він. - Рівень притискної сили збільшився. До цього я завжди пілотував у певній манері, але це не працювало.

Тепер я спробував пілотувати трохи інакше - так, як це робить Ніко. У нього більше досвіду в Ф1. Він пілотував найрізноманітніші гоночні машини. Він уже освоївся з новою технікою.

Мені просто необхідно було адаптуватися. Власне кажучи, я продовжую це робити, щоб додати».

Палмер сказав, що саме завдяки внесеним корективам зміг добре стартувати в Австрії і взагалі був задоволений поведінкою машини із самого початку вікенду.

«Звичайно, мене не влаштовують мої результати, - визнав він. - Я уважно вивчаю, в чому можна додати. Я приїхав до Австрії з іншим настроєм, і це допомогло.

Я був дуже задоволений. Гонка склалася якнайкраще. Я був задоволений машиною і міг атакувати так, як раніше. Цього вікенду мені, схоже, вдалося здійснити прорив».

Втретє за останні чотири гонки Палмер фінішував 11-м. У Монако до десятого місця йому не вистачило 1,3 секунди, а в Канаді 1,1 секунди.

Усю другу половину дистанції Гран Прі Австрії Палмер проїхав на 11-й позиції, і бос Renault Сіріль Абітбуль сказав, що це "обнадіює, але в той же час засмучує".

«Ми знаємо рецепт, - сказав Абітбуль Motorsport.com. - Все залежить від надійності машини в п'ятницю і від її швидкості в суботу.

Джоліон розуміє, що втратив у кваліфікації кілька десятих. В іншому випадку він пробився б у другий сегмент і зайняв би більш високу позицію на старті».

За словами Палмера, він фінішував би в першій десятці, якби пробився до другого сегмента кваліфікації.

«З машиною все було гаразд, і я пілотував краще, ніж раніше. Вся справа у швидкості в кваліфікації - мені ще належить попрацювати над нею».