Гран Прі Австрії: Хемілтон на мить випередив Феттеля у другій практиці

Льюіс Хемілтон ще раз оновив рекорд кола у Шпільберзі, а Себастьян Феттель програв йому лише півтори десяті секунди.

Перед стартом другої практики з'явилася інформація про те, що ймовірність опадів під час сесії складатиме 80%. Тому не дивно, що гонщики на перших хвилинах були дуже активними та проїхали по декілька швидких спроб на Supersoft та Ultrasoft.

Першу частину сесії виграв Валттері Боттас, який поновив рекорд кола Льюіса Хемілтона в першій практиці - 1.05,700. Сам британець та Себастьян Феттель були досить близькими до нього. Після переходу на Ultrasoft Хемілтон та Феттель випередили Боттаса.

Але не можна сказати, що пілоти значно пришвидшилися. Найкращий час Хемілтона склав 1.05,483 - лише на 0,2 секунди краще, ніж результат Боттаса на Supersoft. Тому знову питання справжньої швидкості не було розкрито.

Головний підсумок боротьби фаворитів - всі дуже близько один від одного. Навіть гонщики RedBull не програли Хемілтону більше чотирьох десятих секунди.

Незважаючи на прогноз, дощ під час практики так і не пішов. Наприкінці сесії гонщики за традицією працювали над гоночною дистанцією. Відзначився Феттель, який 30 кіл подолав на Supersoft. У цей час Райкконен зосередив увагу на Soft, а Mercedes та Red Bull більше працювали на Ultrasoft, хоча Боттас не відмовився від короткої серії кіл на Supersoft.

Позаду теж відбувається цікава боротьба середняків. У другій практиці її виграв Кевін Магнуссен на Haas, а одразу позаду нього опинився Фернандо Алонсо, який пропустив частину сесії через пошкоджене днище.

У цій групі були гонщики з різних команд, тому на такій короткій трасі долю місць у третьому сегменті кваліфікації вирішать лічені десяті секунди. Лише Williams, незважаючи на велику кількість оновлень, дещо здивувала - її гонщики не були близькими до Топ-10, хоча все може змінитися в суботу.