Гран Прі Бельгії: Хемілтон ледь не побив рекорд кола у другій практиці

Льюіс Хемілтон впевнено став найкращим у другому тренуванні на трасі в Спа, яке завершувалося у зливу.

Роботу над швидкими спробами гонщики вирішили трохи відкласти. Перші 30 хвилин сесії вони присвятили виступам на Supersoft та Soft. Що цікаво протокол очолив Льюіс Хемілтон, який, як і на першій практиці, на Soft проїхав коло за 1.45,634.

У цій частині найближчим до нього конкурентом став товариш по Mercedes Валттері Боттас, який програв йому сім десятих секунди. При цьому фін був на Supersoft. Близько до Боттаса розташувалися Себастьян Феттель та Макс Ферстаппен, які були на Supersoft, а Кімі Райкконен на Soft поступався лідеру сесії півтори секунди.

Звісно, багато чого змінилося після того, як пілоти перейшли на Ultrasoft. Але не змінилося одне - ім'я лідера. Хемілтон проїхав найшвидше коло за 1.44,753, що було лише на дві десятих секунди гірше за абсолютний рекорд чинної конфігурації траси.

Цього разу суперники були значно ближче до британця, що свідчило також про те, що всі більш-менш почали розкривати свої карти.

На другому місці опинився переможець першої практики Райкконен, який програв Хемілтону 0,2 секунди. Вдвічі більше програли Боттас, Ферстаппен та Феттель, які були дуже близькі один до одного. У тіні провів сесію Даніель Ріккардо. На Ultrasoft він програв Хемілтону 1,3 секунди.

Гонщики отримали змогу попрацювати над довгими відрізками, але цю процедуру перервав дощ, який спустився над трасою за 30 хвилин до завершення сесії. Дощ дуже сильно зволожив покриття траси, тому користі від проїзду на проміжній та дощовій гумі майже не було.

У середній групі йде щільна боротьба за сьоме місце одразу між декількома командами. У другій практиці найкращим став Ніко Хюлькенберг на Renault, а за ним опинився Естебан Окон на Force India. Розриви у цій групі дуже малі, тому поки що про перевагу якоїсь з команд говорити зарано.

Відзначимо, що найгіршим колективом знову став Sauber. Але на останньому місці в протоколі заочно опинився Феліпе Масса, який пропускав практику. Після аварії на першому тренуванні команда змушена була йому замінити шасі, а за регламентом ця процедура також потребує пропуск сесії та додаткову перевірку FIA.