Ferrari привезе на Гран Прі США останні цьогорічні оновлення боліда

Автор: Франко Нуньєс , Featured writer
Переклав: Роман Расюк
13 жовт. 2018 р., 09:02

Команда Ferrari фактично програла чемпіонат Mercedes, але хоче довести, що SF71H ще може виграти Гран Прі. Скудерія привезе до Остіна останні оновлення.

Себастьян Феттель, Ferrari SF71H
Днище Ferrari SF71H, Гран Прі Великої
Керівник Ferrari Мауріціо Аррівабен
Себастьян Феттель, Ferrari
Вболівальники Себастьяна Феттеля, Ferrari та Кімі Райкконена, Ferrari

Гран Прі Японії фактично поставив хрест на бажанні Ferrari поборотися із Льюісом Хемілтоном та Mercedes за перемогу в обох заліках чемпіонату.

Проте Скудерія не хоче завершувати чемпіонат повністю розчарованою, і має намір відновити моральний дух і досягти успіху у чотирьох останніх гонках.

Італійська стайня має намір відігратися, для чого у Сузуці повернулась до версії машини, яка використовувалася до літньої перерви, що дозволило збалансувати машину в гонці, а також скористається останніми аеродинамічними оновленнями. Їх команда привезе до Остіна.

У Формулі 1, як і в решті видів спорту, перемога – найкращі ліки для покращення морального стану. Це має суттєво допомогти Себастьяну Феттелю, який наприкінці сезону 2018 року піддається нищівній критиці. Він виграв цього року досить багато гонок, але не менше програв і очок. Разом із тим, його головний суперник цьогоріч не припустився жодної суттєвої помилки.

Попри фактичну відсутність будь-якої інтриги у чемпіонаті, Гран Прі США та Мексики будуть дуже важливими. Торік Хемілтон саме у Мехіко достроково став чотириразовим.

Цього року все може завершитись ще раніше, тому єдине, що може покращити його моральний дух на чужій вечірці, – це місце на вершині подіуму. У цьому можуть допомогти остаточні оновлення боліда Ferrari. Надалі команда працюватиме лише над машиною 2019 року.