Ферстаппен: Дивовижно перемогти з Red Bull на Ред Булл Ринзі!

Андрій Іванов
Автор: Андрій Іванов
1 лип. 2018 р., 15:18

Пілот Red Bull Макс Ферстаппен виграв Гран Прі Австрії й приніс своїй команді першу перемогу на її домашній трасі.

Подіум: переможець Макс Ферстаппен, Red Bull Racing, друге місце Кімі Райкконен, Ferrari, третє місце Себастьян Феттель, Ferrari, Джонатан Вітні, Red Bull Racing
Макс Ферстаппен, Red Bull Racing
Макс Ферстаппен, Red Bull Racing RB14
Уболівальники

Макс Ферстаппен скористався тактично помилкою команди Mercedes, яка не провела піт-стоп для Льюіса Хемілтона під час віртуального автомобіля безпеки, та захопив лідерство, коли британець поїхав до боксів пізніше.

І хоча гума на боліді Red Bull суттєво зносилася, а позаду швидко наближалися пілоти Ferrari Кімі Райкконен і Себастьян Феттель, Макс втримався попереду і здобув першу перемогу у сезоні й четверту у Формулі 1 – після Гран Прі Мексики 2017 року.

«Це було неймовірно, – прокоментував нідерландець свій результат одразу після фінішу. – Я добре керував шинами, за ними слід було пильно стежити, бо вони почали зношуватися. На щастя, вдалося протриматися до самого кінця».

Після повернення австрійської траси до календаря чемпіонату світу у 2014 році, до сьогодні перемоги Ред Булл Ринзі здобували лише гонщики Mercedes. Для Ферстаппена це ще один привід для радощів.

«Це дивовижно – перемогти з Red Bull на Ред Булл Ринзі! – зазначив він. – Тут так багато голландських шанувальників, і це неймовірно!

Я мав заробляти очки. Сьогодні був дуже гарний день, і я сподіваюся, що ми і надалі продовжимо такі виступи».

Феттель: Ми не могли нічого вдіяти з Ферстаппеном

Хорнер: Перемога Red Bull на Ред Булл Ринзі - це мрія