Підсумки першої половини сезону Ф1 2017 року

Огляд першої половини сезону чемпіонату світу Формули 1 2017 року команди Force India, Серхіо Переса і Естебана Окона.

Презентація

Презентація
1/26

У 2017 році Force India лишилась без Ніко Хюлькенберга. Але команда швидко знайшла заміну. Естебан Окон разом із Серхіо Пересом створили доволі цікаву парочку.

Зимові тести

2/26

На тестах Force India VJM10 виглядав доволі непогано багатообіцяюче.

3/26

Естебан Окон теж непогано провів тести, навіть зважаючи на те, що декілька днів його заміняв Альфонсо Селіс. Нормандець приєднався до Макса Ферстаппена, якого у 2014 році залишив позаду у європейській Формулі 3

Гран Прі Австралії

4/26

У Мельбурні Force India здивувала рожевою лівреєю! Перес кваліфікувався 11, аби у гонці фінішувати сьомим.

5/26

Дещо схожа ситуація склалася у Окона, який завершив перегони десятим після старту із 14-ї позиції. Спонсорство BWT примусило француза відмовитись у своєму шоломі від кольорів дизайну його кумира - Міхаеля Шумахера.

Гран Прі Китаю

6/26

Перше потрапляння до фінального сегменту кваліфікації, яке допомогло Пересу фінішувати дев'ятим...

7/26

...попереду свого напарника. Естебан провалив кваліфікацію, стартував з останнього місця, але на першому колі виграв одразу шість позицій, що і дозволило фінішувати десятим.

Гран Прі Бахрейну

8/26

Цього разу сито Q1 не подолав саме Серхіо, але це не завадило фінішувати сьомим.

9/26

Естебан пробився до другого сегменту кваліфікації і втретє поспіль здобув заліковий бал за десяте місце.

Гран Прі Росії

10/26

Force India опинилась у Q3 у повному складі: Перес - дев'ятий, Окон - десятий.

11/26

Обидва пілоти чудового провели гонку і досягли дуже непоганого результату: Перес - шостий, Окон - сьомий.

Гран Прі Іспанії

12/26

Удруге поспіль Force India спробувала свої сили у топ-10 кваліфікації двома болідами.

13/26

Серхіо і Естебан вдало скористалися численними проблемами суперників, аби двома болідами фінішувати у топ-5! Force India закріпилася на четвертому місті у Кубку конструкторів!

Гран Прі Монако

14/26

Чергове потрапляння Серхіо до Q3 завершилось зіткненнями з обома гонщиками Toro Rosso і 13-ю позицією на фініші.

15/26

Вікенд для Окона спаскудився аварією на третій практиці і був таким до завершення - лише 12-те фінішне місце.

Гран Прі Канади

16/26

Force India учергове кваліфікувалась двома болідами у топ-10.

17/26

Під час гонки обидва перебували у топ-5, поки наприкінці їх не випередив Феттель. Але і останні місця у топ-6 - теж непоганий результат.

Гран Прі Азербайджану

18/26

Force India провела найсильнішу кваліфікацію: Перес - шостий, Окон - сьомий.

19/26

У гонці все могло скластися по-різному. Але у боротьбі за четверте місце гонщики Force India зіштовхнулись. Перес зійшов, а Окон фінішував шостим.

Гран Прі Австрії

20/26

Вже стало звичним бачити Force India у повному складі у Q3.

21/26

Окон під час перегонів був тінню свого напарника. Так вони і фінішували на сьомій та восьмій позиціях.

Гран Прі Великої Британії

22/26

Знову Перес і Окон опинились у топ-8 кваліфікації.

23/26

Окон випередив напарника під час гонки і фінішував восьмим, одразу попереду Переса.

Гран Прі Угорщини

24/26

Після тривалого періоду Force India не змогла продемонструвати час, гідний десятки найшвидших.

25/26

Тим не менше, це вже вкотре не завадило їм фінішувати на восьмому (Перес) і дев'ятому місці (Окон).