Огляд першої половини сезону чемпіонату світу Формули 1 2017 року команди Haas, Ромена Грожана і Кевіна Магнуссена у світлинах.

Презентація

Презентація
1/26

VF-17 став другим болідом американської команди, ліврею якого представили напередодні зимових тестів.

Зимові тести

2/26

Haas F1 Team у 2017 році вирішила не продовжувати співпрацю із Естебаном Гутьєрресом і запросила із Renault Кевіна Магнуссена.

3/26

На передсезонних тестах Haas не виглядала сильно і випередила лише Sauber та McLaren.

Гран Прі Австралії

4/26

Але у Мельбурні все неочікувано змінилося! Ромен Грожан кваліфікувався шостим і, хоч зійшов з дистанції, був сьомим.

5/26

Гірше розпочався сезон для Кевіна Магнуссена. Данець не подолав сито відбору першого сегмента кваліфікації, а у гонці зчепився із Маркусом Еркссоном у першому повороті і зійшов.

Гран Прі Китаю

6/26

Цього разу Q1 не подолав Грожан, і все через недоречні для нього жовті прапори. Гонку француз завершив 11-м.

7/26

Навпаки було і у Магнуссена, який першим для Haas виборов очки, адже фінішував восьмим.

Гран Прі Бахрейну

8/26

На тому ж восьмому місці фінішував Грожан у Бахрейні. Цьому посприяла вдала кваліфікація, у якій він потрапив до топ-10.

9/26

А Магнуссену знову не пощастило - на дев'ятому колі виникли проблеми з електронікою.

Гран Прі Росії

10/26

Магнуссен стартував і фінішував 13-м, хоча після старту опинився у топ-10.

11/26

Вікенд-жахіття для Грожана. Старт із передостаннього місця і аварія у другому повороті.

Гран Прі Іспанії

12/26

У Барселоні Ромен побачив картатий прапор десятим і заробив останній заліковий бал гонки.

13/26

Магнуссен спокійно їхав собі дев'ятим, але на фінальному колі зіткнувся із Даніілом Квятом, що коштувало йому очок.

Гран Прі Монако

14/26

Сюрприз! У Князівстві команда змінила ліврею! Грожан кваліфікувався восьмим, зберіг позицію на фініші гонки і заробив чотири очки.

15/26

Магнуссен після старту 11-м завершив гонку 10-м - Haas уперше заробила очки двома болідами.

Гран Прі Канади

16/26

У Монреалі Грожан мав проблеми через нестабільний VF-17 та Карлоса Сайнса.

17/26

Магнуссен хоч і фінішував, але після старту з останньої п'ятірки і поза межами залікової десятки.

Гран Прі Азербайджану

18/26

Грожан не зміг скористатися божевільною гонкою у Баку - він зійшов наприкінці через проблеми із гальмами.

19/26

З іншого боку, Магнуссен скористався численними сходами та проблемами суперників і здобув шість залікових балів за сьоме місце.

Гран Прі Австрії

20/26

Француз пробився до фінального сегмента кваліфікації і стартував шостим. На цій позиції він і фінішував у гонці.

21/26

І знову не все гаразд у його напарника. Магнуссен мав проблеми у кваліфікації, хоч і потрапив до Q2, але без часу кваліфікувався 15-м. У гонці на 29-му колі на боліді відмовила коробка перемикання швидкостей.

Гран Прі Британії

22/26

Вже у наступній гонці Кевін випередив напарника у гонці після старту із останньої п'ятірки.

23/26

Але обидва фінішували за межами топ-10, хоча Грожан починав гонку десятим.

Гран Прі Угорщини

24/26

Кваліфікація у Будапешті була дуже невдалою для Haas. Кевіну зовсім трохи не вистачило, аби потрапити до Q2. У гонці він отримав 5-секундний штраф і фінішував 13-м.

25/26

Попереду Кевіна гонку розпочинав Грожан. Ромен перебував на 16-му місці, коли заїхав у бокси. Після піт-стопу йому нічого не залишалося, як зупинити болід на трасі через поган закріплену гайку колеса. Наразі Haas у Кубку конструкторів сьомий із 29-ма очками. Грожан у особистому заліку 13-й з 18-ма заліковими балами. Магнуссен позаду нього і програє 7 очок.