Гран Прі Угорщини: друга практика

За підсумками денного тренування в Угорщині кращий час знову показав лідер чемпіонату Льюїс Хемілтон.

Перед самим стартом тренування стало відомо, що Force India прийняла рішення не ризикувати здоров'ям Ніко Хюлькенберга і не випускати його на трасу після обіду з причини проблем з підвіскою, що виникли на машині Серхіо Переса вранці.

Команда так і не встигла розібратися, в чому була причина поломки на VJM08B Переса, тому Ніко змушений був пропустити сесію.

Під час денних заїздів багато пілотів скаржилися на слабке зчеплення шин з трасою: особливо погано прогрівалася гума Medium. У світлі цього ми побачили безліч перегальмувань і виїздів за межі гоночної траєкторії.

Можна також згадати і кілька розворотів за участю Ромена Грожана і Себастьяна Феттеля.

Вранці червоні прапори на трасі з'являлися два рази. У другій половині п'ятничних заїздів також не вдалося уникнути затримок.

За 20 хвилин до кінця тренування задимів трасу двигун Renault на машині Даніеля Ріккардо. Це призупинило сесію на сім хвилин.

Якщо говорити безпосередньо про часи кіл, то Льюїс Хемілтон покращив свій орієнтир першої сесії більш ніж на секунду.

Він став найшвидшим у п'ятницю, показавши результат 1.23,949. Британець став єдиним, хто виїхав з хвилини і 24 секунд.

Слідом за ним в протоколі розташувалися два гонщика Red Bull Racing - Данило Квят і Даніель Ріккардо. В черговий раз, можна переконатися, наскільки RB11 підходить за характеристиками звивистий Хунгарорінг.

Квят поступився Хемілтону 0,351 секунди, Ріккардо - 0,502. І тільки після дуету RBR розташувався Ніко Росберг, який програв Льюїсу 0,719 секунди. Це всі, хто зміг поміститися в секунду з результатом лідера загального заліку чемпіонату світу.

Кімі Райкконен показав п'ятий час. Карлос Сайнс з Toro Rosso був шостим, а Феттель задовольнявся лише сьомий рядком.

Гонщик McLaren Фернандо Алонсо зайняв восьме місце, що можна вважати успіхом. Судячи з усього, у команди з Уокинга є передумови для боротьби за топ-десятку в завтрашньої кваліфікації, але не варто забувати, що друге тренування пропустила Force India у повному складі.

Десятку кращих замкнули представники Williams Вальттері Боттас і Феліпе Масса.