Ферстаппен: Радий за Honda - перший фініш на подіумі

17 бер. 2019 р., 07:05

Пілот Red Bull Макс Ферстаппен відзначив чудовий старт сезону для команди та привітав Honda із першим подіумом за часів гібридної ери і 175 загалом.

Макс Ферстаппен став однією із зірок Гран Прі Австралії. Він стартував четвертим, проте став автором декількох досягнень для Honda: японські двигуни вперше лідирували в гонці, а у підсумку вперше фінішували у Топ-3 після свого повернення до Ф1 у 2015-му - це був 175 подіум японських мотористів.

Проте для фінішу на подіумі Ферстаппену необхідно було прямо на трасі обігнати Себастьяна Феттеля на Ferrari.

«Мені треба було пройти Себа, щоб піднятися на подіум. Це не дуже просто робити тут. Тому мені довелося постаратися. Я дуже радий, що це вдалося».

Після свого маневру Ферстаппен навіть боровся із Льюісом Хемілтоном за другу позицію, проте з ним було складніше. Наприкінці гонки Макс помилився у першому повороті, після чого знову наздогнав Льюіса, проте не надто переймається через той епізод.

«На жаль, це сталося, але не думаю, що відсутність помилки змінила б підсумковий результат.

Ми почали сезон із боротьби з Mercedes - це позитив для нас. Чудовий результат після важкої п’ятниці, відмінний результат для Honda - перший подіум за часів гібридної ери. Я радий за них».

Гран Прі Австралії: особистий залік