Гран Прі Великої Британії: Боттас на мить випередив Хемілтона у другій практиці

12 лип. 2019 р., 14:32

Валттері Боттас став найшвидшим у другому тренуванні у Сільверстоуні, випередивши Льюїса Хемілтона лише на 0,069 секунди.

На початку другого тренування гонщики та команди традиційно працювали на твердішій гумі. В тому числі і фаворити: всі шість машин Mercedes, Ferrari та Red Bull виїхали на перші кола на гумі Medium.

Проміжний протокол очолив Валттері Боттас - 1.26,781. На початку сесії у фінського пілота була серйозна перевага над іншими. При цьому його найближчим суперником був не напарник Льюїс Хемілтон, а гонщики Red Bull. Макс Ферстаппен та П’єр Гаслі програли Боттасу близько 0,9 секунди, а одразу за цією парою опинилися Шарль Леклер та Себастьян Феттель. Німецький пілот пізніше за всіх завершив першу серію кіл, оскільки на початку сесії через якісь проблеми затримався в боксах.

І лише на шостому місці опинився Хемілтон, який після перших кіл програвав Боттасу 1,2 секунди. Проте британець відігрався, коли гонщики симулювали кваліфікаційні кола на Soft. Лідером залишився Боттас, який покращив попередній час менш ніж на 0,1 секунди та підняв планку до 1.26,732. Хемілтон проїхав коло значно швидше, ніж на Medium, та програв напарнику лише 0,069 с.

Також покращили темп і пілоти Ferrari. Леклер програв менш ніж 0,2 секунди Боттасу, а Феттель - майже пів секунди.

Гонщики Red Bull цього разу скоротили відставання, але втратили у позиціях. Так, Гаслі став п’ятим, а Ферстаппен взагалі опустився на сьоме місце.

«Винуватцем» став Ландо Норріс на McLaren, який продемонстрував шостий час та став найкращим середняком. Британська команда знову у чудовій формі, оскільки Карлос Сайнс став восьмим. Але перевага іспанця над іншими середняками була дуже незначна: менш ніж 0,1 секунди йому програли одразу п’ять пілотів. Серед них не було представників Renault, яким знову бракує темпу. Крім того, Даніель Ріккардо достроково завершив сесію - у нього просто "вимкнувся" болід прямо на трасі.