Хемілтона “навчила” поразка 2007 року

Британець, який прикрим чином програв титул в останній гонці сезону-2007, заявив, що цього разу має намір боротися до кінця.

Доля титулу цього сезону в руках Ніко Росберга, напарника Хемілтона по Mercedes. Німцю цілком достатньо буде двічі фінішувати другим в останніх гонках, щоб вперше стати чемпіоном світу.

Однак прикладом Хемілтону може послужити Кімі Райкконен, який у 2007-му у останніх двох гонках відіграв величезний очковий дефіцит - якраз у самого Льюіса - і став чемпіоном.

Втім, Льюіс визнає, що сама ситуація виглядає досить дивною - він може виграти дві гонки і все одно залишитися ні з чим.

«Було б непогано виступати на тому високому рівні, на якому я можу, - сказав Хемілтон. - Не мати проблем з машиною, мати можливість показувати свій темп. Приємно мати можливість все це робити.

Відчуваю, що цим я займався протягом усього сезону. Але боротися за щось, що може мені й не дістатися - це незвичний для мене сценарій.

Я атакуватиму до останнього. В одному випадку це може бути болісно, ​​а в іншому - навпаки. На початку моєї кар'єри в 2007-му все йшло як треба - аж до останньої хвилини, коли все раптом різко змінилося. Ось чому я ніколи не здаюся».

Хемілтон, за його словами, усвідомлює, що Росберг може виграти в Бразилії - і тоді за один етап до фінішу стане чемпіоном.

Варто відзначити, що Ніко перемагав на Інтерлагосі в останні два сезони, а Льюіс, навпаки, ніколи не піднімався в Сан-Паулу на верхню сходинку п'єдесталу.

«Я не фокусуюсь на чемпіонаті, - додав Хемілтон. - Я зосереджений на тому, щоб виграти ці дві гонки, виступаючи якнайкраще. Я знаю, що якщо я пілотую бездоганно, то приходять перемоги. Ось що я повинен робити.

Я ніколи не перемагав в Бразилії. Тому я почну вікенд з тими ж думками, що й попереднього разу».

Відповідаючи на питання, чи готує він себе до поразки в чемпіонаті, Льюіс сказав: «Я не знаю, як можна готувати себе до поразки. Не думаю, що це можливо.

У минулому в мене вже був подібний досвід. Я втратив титул у 2007-му і знаю, що це дуже болісно. За свою кар'єру я програв чимало гонок і чемпіонатів. Так що не можна казати, що зі мною ніколи такого не траплялося.

Справа така: значно більше шансів на те, що я програю, ніж на те, що завоюю титул. Важко, але це так. Життя триває. Все ж таки в мене вже є три титули.

Дуже сподіваюся, що в наступному сезоні в мене не буде проблем з надійністю техніки».