Хорнер: Найшвидше коло Ріккардо – єдиний спосіб оцінити темп Red Bull

Керівник команди Red Bull Крістіан Хорнер вважає, що болід його стайні можливо оцінити лише за найшвидшим колом Даніеля Ріккардо на Гран Прі Австралії.

Даніель Ріккардо, Red Bull Racing
Даніель Ріккардо, Red Bull Racing RB14
НІко Хюлькенберг, Renault Sport F1 Team R.S. 18., Даніель Ріккардо, Red Bull Racing RB14 Tag Heuer,
Макс Ферстаппен, Red Bull Racing RB14 Tag Heuer, Ніко Хюлькенберг, Renault Sport F1 Team R.S. 18, Да

Макс Ферстаппен програв на старті Кевіну Магнуссену. Потім його розвернуло, і на боліді було пошкоджено дифузор. Даніель Ріккардо більшу частину перегонів провів у трафіку і фінішував четвертим.

Австралієць наприкінці гонки опинився позаду Кімі Райкконена і проїхав найшвидше коло гонки, аби наздогнати фіна, але так і не зміг випередити гонщика Ferrari.

«У нас є найшвидше коло, якого достатньо, аби оцінити наш темп, – сказав Хорнер. – Гадаю, насправді швидкість машини була дуже хорошою.

Обидва наші боліди сиділи на задньому антикрилі суперників протягом усього Гран Прі. Єдине коло, коли машина їхала у своєму темпі – коло, перед яким Даніель відпустив Кімі, а потім наздогнав його за рахунок найкращого часу подолання траси.

У нас було багато різних темпів, але справжній ми продемонстрували лише тоді, адже постійно знаходились позаду якогось гонщика».

2,860

Хорнер визнав, що «справжній темп» був продемонстрований, за відсутності суперників, а відсутність гонщика Red Bull на подіумі розчарувала.

Команда, за словами Хорнера, надалі буде працювати над зворотнім зв’язком із гонщиками, наявною інформацією та характеристиками керованості.

Ферстаппен фінішував шостим, і Red Bull уперше з 2014 року фінішувала двома болідами у першому Гран Прі.

«Гадаю у нас є достатньо інформації, аби стверджувати, що наш болід дуже хороший. – додав Хорнер. – Погана новина – нам все ще бракує швидкості у кваліфікації».

Феттель: Режим двигуна Mercedes вже не такий особливий

Блог Подзігуна: What goes around comes around