Автор: Скотт Мітчелл
Переклав: Андрій Іванов
20 лист. 2018 р., 16:00

Керівник команди Mercedes Тото Вольфф пообіцяв, що його команда піде на ризик на Гран Прі Абу-Дабі, коли обидва титули вже забезпечені.

Німецький виробник здобув п’яті поспіль перемоги в заліку пілотів і Кубку конструкторів, але в останніх трьох гонках зустрівся із серйозною конкуренцією з боку Red Bull і Ferrari.

Останні кілька етапів пріоритетом для Mercedes була боротьба в чемпіонаті — команді слід було випередити Ferrari, а Льюісу Хемілтону перемогти Себастьяна Феттеля, тоді як Макс Ферстаппен із Red Bull став регулярною загрозою у перегонах.

«Наразі залишилася одна гонка у 2018 році, і ми хочемо влаштувати гарне шоу для вболівальників, які підтримували нас протягом усього сезону, — сказав Вольфф. — Тиску в чемпіонаті немає, тому ми можемо в цій гонці піти на ризик.

Наша Срібна стріла виграла десять гонок цього сезону, і ми хочемо додати ще один результат — особливо Валттері Боттас, який багато разів стикався з невдачами і командними наказами.

Ми знаємо, що буде жорстка боротьба, тому що в Red Bull і Ferrari буде така ж сама мета — піти на зимову перерву на підйомі».

Новоспечений п’ятиразовий чемпіон світу Льюіс Хемілтон виграв попередній Гран Прі у Бразилії завдяки суперечливому зіткненню Ферстаппена з Естебаном Оконом.

Проте, Хемілтон стикнувся із проблемами із двигуном під час гонки, і невідомо, як це вплине на його виступ в Абу-Дабі — британець може отримати вже вживаний силовий агрегат із великим пробігом або втратити позиції на старті за заміну мотора на новий.

Боттас, який жодного разу не вигравав у 2018 році, може отримати найкращий шанс в Абу-Дабі — трасі, на якій він минулого року здобув свою останню перемогу у Формулі 1, стартувавши з поулу.

У Mercedes також розраховують на прогрес в Яс-Маріна після проблем із шинами в останніх гонках.

«Ми здобули чотири поспіль перемоги на Яс-Маріна, хоча це траса з купою повільних та середніх поворотів, — зазначив Вольфф. — Ми зробили кілька гарних кроків уперед у питанні продуктивності нашого боліда на схожих трасах, тому ми впевнені, що зможемо сильно виступити і в Абу-Дабі, і закінчимо цей неймовірний сезон 2018 року на високій ноті».