Окон попросив захисту у FIA від розлюченого Ферстаппена

Андрій Іванов
Автор: Андрій Іванов
11 лист. 2018 р., 19:38

Зіткнення лідера гонки Макса Ферстаппена і колового Естебана Окона під час Гран Прі Бразилії стало продовженням їхнього багаторічного суперництва в перегонах.

Макс Ферстаппен упевнено крокував до перемоги на Гран Прі Бразилії, коли незадовго до фінішу наздогнав колового пілота Force India Естебана Окона.

Гонщик Red Bull випередив француза на стартовій прямій, але той несподівано пішов в атаку в першому повороті і зіштовхнувся з нідерландцем. Внаслідок цього обох пілотів розвернуло, і Ферстаппен втратив лідерство, пропустивши вперед Хемілтона. У підсумку Макс фінішував другим.

Після гонки Ферстаппен знайшов Окона, коли гонщики зважувалися, і кілька разів штовхнув його, з’ясовуючи стосунки.

«Мене дуже дивує поведінка Макса, - зазначив потім Естебан. – Стюарди FIA мали зупинити його під час зважування, коли він штовхався і хотів вдарити мене. Це непрофесійно».

Цікаво, що у змаганні цих двох гонщиків є своя історія. У 2014-му році вони обидва конкурували у чемпіонаті Європи Формули 3 — тоді Окон здобув титул, тоді як Ферстаппен посів третє місце.

«Я був вочевидь швидший за нього, — розповідав Естебан в інтерв’ю Sky Sports минулого року. — У мене було набагато більше поулів за нього. Не знаю, чи став я швидшим зараз, але сподіваюся, що так!»