Палмер очікує “неймовірного вікенду” на домашній трасі

Джоліон Палмер розповів, що він збуджений через те, що виступатиме на машині Формули-1 вперше на домашній трасі у Сільверстоуні.

Його батько Джонатан дебютував у Формулі-1 у складі Williams у 1983 році у Брендс-Хетч, після чого сім разів виступав на батьківщині, в тому числі і на Сільверстоуні.

Джоліон надто молодий, щоб бачити виступи свого батька, але з дитинства він регулярно відвідував змагання.

“Це буде насправді неймовірний вікенд, - каже гонщик Renault. - Я ходив на гонки відтоді, як був дитиною, де й став великим прихильником Формули-1 і своїх кумирів, а тепер я сам виступаю у Гран Прі.

Я не пам'ятаю, коли вперше попав на гонки, але пам'ятаю, що був на головній трибуні Стоу у 1999 році, коли Шумахер зламав ногу. Це один з моїх найперших спогадів.

Я знаю, що в Британії багато прихильників Формули-1 і вони завжди заповнювали трибуни автодромів. І я знаю, що для них значать британські гонщики і пишаюсь тим, що я один з них.”

Палмеру подобається траса, на якій він показав добрі результати у GP2, і він сподівається, що цього вікенду для нього все складеться якнайкраще.

“Мені дуже подобалась стара конфігурація, але нова додає декілька гарних можливостей для обгону. Я люблю цю трасу за її швидкі повороти і це найбільший виклик для нас.

Нелегко проїхати гарне коло. Воно довге і має багато складнощів, але і добре винагороджує тих, хто впорався. Я був на подіумі GP2 — хоча мав вигравати — тож сподіваюсь гарно попрацювати.”