Рейтинг керівників команд Ф1: Хемілтон переміг Ферстаппена

Джонатан Нобл
Автор: Джонатан Нобл
Переклав: Андрій Іванов
5 груд. 2018 р., 18:50

Льюіс Хемілтон очолив десятку найкращих гонщиків Ф1 2018 року рейтингу Autosport за голосуванням керівників команд, а Макс Ферстаппен став його найближчим суперником.

За традицією наприкінці сезону Autosport звернувся до керівників команд Формули 1 з проханням скласти їхній рейтинг десяти найкращих гонщиків, спираючись на їхні виступи на трасах протягом року.

Хто як проголосував тримається у секреті, щоб керівники з готовністю брали участь і могли висловити чесну думку щодо учасників пелотону.

Очки присвоювалися за системою нарахування балів у Ф1 (25-18-15-12-10-8-6-4-2-1), після чого визначився загальний переможець.

Результати голосування оприлюднені у спеціальному випуску Autosport F1 Season Review, який надійде у продаж у четвер.

Недивно, що очевидним переможцем став Льюіс Хемілтон — на перше місце його поставили вісім з дев’яти керівників команд, які взяли участь.

Позаду п’ятиразового чемпіона боротьба була значно щільнішою — Макс Ферстаппен, Себастьян Феттель і Фернандо Алонсо заробили достатньо велику кількість очок.

Зрештою, саме Ферстаппен вийшов на друге місце, випередивши Феттеля, а Алонсо став четвертим, попри те, що жодного разу не зміг фінішувати на подіумі.

У голосуванні брали участь: Тото Вольфф (Mercedes), Крістіан Хорнер (Red Bull), Сіріль Абітбуль (Renault), Гюнтер Штайнер (Haas), Зак Браун (McLaren), Отмар Сафнауер (Racing Point), Фредерік Вассьор (Sauber), Франц Тост (Toro Rosso) Клер Вільямс (Williams).