Ріккардо: Ферстаппен кращий за Феттеля

Автор: Erwin Jaeggi
Переклав: Ольга Журавель
17 лип. 2018 р., 18:10

Даніель Ріккардо поставив чотириразового переможця Гран Прі Макса Ферстаппена вище, ніж чотириразового чемпіона Ф1 Себастьяна Феттеля.

Даніель Ріккардо, Red Bull Racing
Макс Ферстаппен, Red Bull Racing RB14
Себастьян Феттель, Ferrari, та Макс Ферстаппен, Red Bull Racing у закритому парку
Макс Ферстаппен, Red Bull Racing
Даніель Ріккардо, Макс Ферстаппен, Red Bull Racing
Даніель Ріккардо, Red Bull Racing RB14

У серпневому випуску журналу F1 Racing, який побачить світ цього тижня, Ріккардо відповів на запитання, надіслані читачами. Коли його запитали, хто кращий пілот - Феттель або Ферстаппен, він твердо відповів: «Макс. Вони обидва дуже хороші, але я оберу Макса».

Ріккардо та Ферстаппен вже третій сезон є напарниками по команді Red Bull Racing. 20-річний нідерландець завоював чотири перемоги і загалом 15 подіумів за 47 Гран Прі, які він провів у складі команди з Мілтон-Кінса. Ріккардо за цей період також здобув чотири перемоги і дев’ятнадцять разів піднімався на подіум.

Гонщик із австралійського Перта у Red Bull із 2014 року, і тодій його напарником був чотириразовий чемпіон Ф1 Себастьян Феттель. Того сезону Ріккардо виграв три гонки і завершив сезон на третій позиції у заліку пілотів. Отже, він єдиний пілот, якому вдалося обіграти Феттеля. Німець у 2014-му не виграв жодної гонки і завершив чемпіонат на п’ятому місці.

Коли його запитали, які ще переваги у тому, щоб мати такого сильного напарника як Ферстаппен, Ріккардо відповів: «У цьому лише переваги. Якщо у вас сильний напарник, ви вимагаєте від себе більше, більше навчаєтеся і стаєте краще. Я думаю, це добре – мати сильного напарника».

На запитання, чи він може використовувати Ферстаппена як орієнтир, Ріккардо відповів: «Авжеж. Макс - дуже хороший орієнтир».

Хоча здається, що Ріккардо вже підписав новий контракт із Red Bull, останніми роками постійно виникають чутки, що він може перейти до Ferrari, до якої у 2015 році перейшов Феттель. Чи може Феттель боятися знову отримати його за напарника? Ріккардо подражнив у відповідь: «Можливо».

У співпраці з редактором F1 Racing Меттом Юстоном.

Повне інтерв’ю Ріккардо можна знайти у серпневому номері журналу.