Росберга і команду Ф1 Mercedes номіновано на престижну нагороду

Олександр Насонов
Автор: Олександр Насонов
12 січ. 2017 р., 09:10

Ніко Росберг і команда Формули 1 Mercedes можуть стати лауреатами Laureus World Sports Awards — переможців визначають світові медіа.

Ніко Росберг, Mercedes AMG F1 W07 Hybrid
Ніко Росберг, Mercedes AMG F1 W07 Hybrid святкує свії друге місце та титул Чемпіона світу після закі
Ніко Росберг, Mercedes AMG F1 W07 Hybrid святкує друге місце та титул Чемпіона світу після закінченн
Ніко Росберг, Mercedes AMG Petronas F1 W07 святкує перемогу у Чемпіонаті світу разом із друзями та к

Ніко Росберг, який у 2016-му став чемпіоном Формули 1 і незабаром після цього оголосив про завершення спортивної кар'єри, претендує на перемогу у номінації "Прорив року". Його конкурентами є ефіопська спортсменка Алмаз Аяна і спортсмен із ПАР Вайде ван Нікерк, які встановили світові рекорди у двох дисциплінах легкої атлетики, а також футбольний клуб "Лестер", який виграв чемпіонат Англії, збірна Ісландії з футболу, яка вийшла у чвертьфінал чемпіонату Європи, і збірна Фіджі з регбі-7, яка перемогла на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

Mercedes, яка у 2016-му у третій раз поспіль виборола Кубок конструкторів, претендує на перемогу у номінації "Команда року". Її конкурентами є збірна Португалії з футболу, яка виграла чемпіонат Європи, футбольний клуб "Реал", який виграв Лігу чемпіонів, збірна Бразилії з футболу, яка перемогла на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро, бейсбольний клуб "Чикаго Кабс", який став чемпіоном МЛБ, і баскетбольний клуб "Клівленд Кавальєрс", який став чемпіоном НБА.

Переможців буде оголошено 14 лютого на церемонії у Монако.