Росберг: Жахливий Остін став ключом до першого титулу в Ф1

Pablo Elizalde
Автор: Pablo Elizalde
Переклав: Андрій Іванов
2 груд. 2016 р., 07:57

Чемпіон світу Формули 1 Ніко Росберг вважає, що жахливий досвід, який він отримав на Гран Прі США 2015 року був ключем до завоювання першого титулу в цьому сезоні.

Льюїс Хемілтон, Mercedes AMG F1 W06 та товариш по команді Ніко Росберг, Mercedes AMG F1 W06 - бороть
Ніко Росберг, Mercedes AMG F1 W06 лідирує товариш по команді Льюїс Хемілтон, Mercedes AMG F1 W06
Ніко Росберг, Mercedes AMG F1 святкує здобутий свій перший титул Чемпіона світу
Ніко Росберг, Mercedes AMG F1, Льюїс Хемілтон, Mercedes AMG F1, Макс Ферстаппен, Red Bull Racing
Nico Rosberg, Mercedes AMG F1 celebrates his World Championship with his mother Sina Rosberg
Ніко Росберг, Mercedes AMG F1
Співробітники Petronas вітають Ніко Росберга, Mercedes AMG F1

Минулого року в Остіні Росберг лідирував, випереджаючи свого товариша по команді Льюіса Хемілтона, доки не припустився помилки й не вилетів з траси, дозволивши британцю очолити пелотон і здобути того дня перемогу, а разом з нею і чемпіонський титул.

Після цього Ніко виграв сім Гран-прі поспіль і виборов перший титул в Абу-Дабі минулої неділі.

Німець сказав, що, завдяки тій помилці в Остині, став сильнішим у цьому сезоні.

«Дійсно, це був жахливий досвід для мене – програти чемпіонат Льюісу», - сказав Ніко під час спільного командного інтерв’ю на каналі в Youtube.

«Я весь час думав про це. Я пишаюся, що зміг вийти з таких моментів сильнішим. Мені дійсно добре вдається робити це.

І після тієї гонки я виграв сім гонок поспіль, і це, безперечно, був гарний старт чемпіонату.

Цього року я виклався на повну. Я був дуже рішучим і зробив все можливе, аби стати кращим гонщиком».

Пілот Mercedes зазначив, що одним з найвизначніших моментів у цьогорічному чемпіонаті була його перемога в Японії, де Хемілтон посів третє місце після невдалого старту.

«Переламним моментом для мене була Сузука, коли я раптом отримав перевагу у 33 очка, і це означало, що все було в моїх руках», - згадав Росберг.

«Тепер я міг програти лише з власної провини, тому що було достатнім фінішувати другим, другим, другим і третім. І тоді дійсно почався тиск на мене, тому що з’явився цілком реальний шанс побити Льюіса і виграти чемпіонат».

Росберг не вигравав після Гран Прі Японії, натомість Хемілтон виборов чотири поул-позиції й чотири перемоги поспіль.

Німець зазначив, що у заключній частині сезону Льюіс був кращим, ніж він коли-небудь бачив.

«Думаю, в останніх декількох гонках це був найкращий Льюіс, ніж я коли-небудь бачив, тому що він був не тільки повністю вільний, але й мотивований більш ніж коли-небудь, працюючи так важко, як ніколи», - додав він.

«Отже, важко було перемогти його в цих обставинах».