Статистика: Хемілтон продовжує оновлювати рекорди

Після Гран Прі Мексики ми зібрали усю цікаву статистику, головним творцем якої став Льюіс Хемілтон!

1/16

Автор 59-го поулу у кар'єрі пілота Формули 1 дещо наблизився до свого кумира - Айртона Сенни (65).

... і вже зрівнявся з Простом

2/16

Після 51-ї перемоги Хемілтон у Мексиці зрівнявся за кількістю перемог у Формулі 1 з Аланом Простом. Але француз на цей момент має на один титул більше! Далеко попереду з 91-ю перемогою Міхаель Шумахер.

Ветеран

Ветеран
3/16

В Мехіко Кімі Райкконен стартував у Формулі 1 вже у 250-й раз - це сьомий показник у історії чемпіонату.

Пасьянс

Пасьянс
4/16

Себастьян Феттель випередив Алана Проста за кількістю кіл лідирування - 2697 проти 2683. Німець вийшов на четверте місце. Однак за кількістю кілометрів лідирування Себастьян займає третє місце, адже Айртон Сенна немало кіл очолював гонку в Монако, де довжина кола найменша у чемпіонаті.

Абсолютний рекорд

5/16

Перемога Хемілтона стала 17-ю для Mercedes стала рекордною у сезоні, але у процентному відношенні німецька стайня програє McLaren, який у 1988 році виграв 15 гонок з 16-ти.

Рекорд Монтойї ледь встояв

6/16

Валттері Боттас зі швидкістю 372,5 км/год наблизився до рекорду Хуана-Пабло Монтої, але не оновив його. У 2004 році у Монці колумбієць промчався на швидкості 372,6 км/год.

Хронометраж

Хронометраж
7/16

У гонці в Мексиці Даніель Ріккардо вже увосьме за кар'єру проїхав найшвидше коло у гонці. Стільки ж у Джеймса Ханка, Жиля Вільньова, Ральфа Шумахера та Дженсона Баттона.

Від поганого...

8/16

21-й у кваліфікації Гран Прі Мексики - найгірший результат у кар'єрі Ромена Грожана.

... до найгіршого

9/16

У гонці пілот Haas не здивував і фінішував 20-м. Це також найгірший результат його кар'єри.

Забути якнайскоріше

10/16

І Грожан був таким не один: Данііл Квят (18-й), Естебан Окон (21-й) і Кевін Магнуссен (17-й) - у всіх трьох найгірший фініш у кар'єрі.

Дивина

Дивина
11/16

Пілоти Haas Естебан Гутьєррес і Ромен Грожан фінішували відповідно на 19-й і 20-й позиціях. При цьому продемонстрували восьме та десяте найшвидші кола. Дивина.

Найвитриваліший

12/16

15-й пілот на стартовій решітці Маркус Ерікссон - найкраща кваліфікація шведа у сезоні. До того ж Маркус оновив найкращий цьогорічний результат Sauber на фініші гонки - 11-те місце. І все це завдяки шинам Medium, які витримали 69 кіл, стільки ж, скільки на боліді Джоліона Палмера.

Серед своїх

Серед своїх
13/16

Вперше із Гран Прі Мексики 1968 року (Педро Родрігес, Мойзес Солана) на домашньому етапі стартували одразу двоє мексиканців: Естебан Гутьєррес та Серхіо Перес.

На постаменті

14/16

Як мінімум один пілот Red Bull Racing стояв на подіумі Гран Прі, починаючи з Сінгапуру, - п'ять гонок поспіль. В усіх цих гонках австрійська стайня набирала більше очок, ніж Скудерія.

Метроном

Метроном
15/16

Даніель Ріккардо в 15-й раз поспіль фінішував у заліковій зоні. Така ж серія була у нього у 2014 році. Рекорд, як відомо, належить Кімі Райкконену: 27 гонок поспіль з очками.