Строллу завадив автомобіль безпеки на Гран Прі Китаю

Автор: René Fagnan , Motorsport.com Canada
16 квіт. 2018 р., 16:36

Канадський гонщик Ленс Стролл фінішував 14-м у черговій важкій гонці Ф1, цього разу в Китаї.

Ленс Стролл, Williams Racing
Ленс Стролл Williams FW41 Mercedes
Ленс Стролл, Williams FW41
Ленс Стролл, Williams FW41 Mercedes

У кваліфікації Гран Прі Китаю Ленс Стролл показав лише 18-й час і почав гонку на шинах Soft.

Він добре стартував і їхав 12-м, доки на 23 колі не зробив свій єдиний піт-стоп, замінивши гуму на більш жорстку Medium.

«Знову початок гонки був чудовим. Як і у Бахрейні, я відіграв шість позицій на старті. Було дуже приємно їхати по прямій старт-фініш і бачити табличку з написом P12 біля піт-волл, - розповів Стролл у коментарі для Motorsport.com. – Насправді я відчував, що їду на межі темпу боліда, зробив одну зупинку за нашим планом, але на жаль, нам не вистачає швидкості, щоб змагатися з іншими у гонці, як це було минулого року.

«Вважаю, я міг би фінішувати попереду обох Force India , тому що обгін був нелегкою справою. Це було б складно, але вони їхали із двома зупинками, і виграли час через автомобіль безпеки.

Таким чином, вони отримали свіжий Ultrasoft, а ми всі були разом, і це стало вагомою перевагою», - пояснив пілот Williams.

Наступний виклик для Ленса Стролла, Сергія Сироткіна та їхньої команди – Гран Прі Азербайджану. Минулого року у свій дебютний сезон Ф1 канадець здобув третє місце у цій гонці. Чи вважає він, що буде у кращому положенні для боротьби на вулицях Баку?

«Хотів би думати, що ми зробили кілька кроків у правильному напрямку, але нам, напевно, потрібно набагато більше. Це засмучує, ми просто хочемо видужати», - сказав Стролл.