Цей день в історії: остання перемога Райкконена

17 березня 2013 року Кімі Райкконен виграв перший етап сезону Гран Прі Австралії і здобув 20-ту перемогу у Ф1, яка на сьогодні є останньою в активі фіна.

У 2012-му Кімі Райкконен повернувся до Формули 1 після дворічної перерви, став першим номером Lotus і провів відмінний сезон з однією перемогою третім підсумковим місцем у чемпіонаті.

2013-й почався для фіна ще краще – він переміг на першому ж етапі і на цілий тиждень очолив турнірну таблицю!

У Мельбурні з поулу стартував чинний чемпіон Себастьян Феттель із Red Bull. Райкконен на старті займав лише сьому позицію, але на перших колах пробився на четверте місце. Проте, у Lotus вдало обрали час для першого візиту в бокси, і після серії піт-стопів Кімі опинився у лідерах і віддав це місце лише на час другої черги заїздів до боксів.

Заключні 15 кіл Райкконен упевнено їхав на чолі пелотону і першим побачив картатий прапор, випередивши другого призера – Фернандо Алонсо на Ferrari – на 12 секунд.

Подіум: гоночний інженер Lotus Алан Пермейн, другий призер Фернандо Алонсо (Ferrari), переможець Кімі Райкконен (Lotus) і третій призер Себастьян Феттель (Red Bull)