Цей день в історії: 100-й подіум Міхаеля Шумахера

Андрій Іванов
Автор: Андрій Іванов
1 квіт. 2018 р., 11:10

31 березня 2002 року Міхаель Шумахер виграв Гран Прі Бразилії і всоте піднявся на подіум Формули 1, ставши лише другим гонщиком, якому вдалося це зробити.

Переможець Міхаель Шумахер, Ferrari
Старт: Хуан-Пабло Монтойя (Williams FW24 BMW) і Міхаель Шумахер (Ferrari F2002) ведуть боротьбу за л
Старт: Хуан-Пабло Монтойя, Williams BMW, веде боротьбу за лідерство з Міхаелем Шумахером, Ferrari
Перший поворот: Міхаель Шумахер, Ferrari, випереджає Хуана-Пабло Монтойю, Williams BMW
Подіум: переможець Міхаель Шумахер (Ferrari), другий призер Ральф Шумахер (Williams), третій призер
Переможець Міхаель Шумахер
Міхаель Шумахер
Міхаель Шумахер і Росс Браун

Гонка в Інтерлагосі була третьою у сезоні 2002 року. Перші дві виграли брати Шумахери – Міхаель переміг в Австралії, а Ральф у Малайзії.

Поул в Сан-Паулу виборов напарник Ральфа по Williams – Хуан Пабло Монтойя. Компанію йому на першому ряді склав Шумахер-старший на Ferrari. Колумбієць зберіг лідерство, змусивши Міхаеля жорстко загальмувати перед першим поворотом.

Проте вже у есці Сенни німець зайняв вигіднішу траєкторію, а на виході з третього повороту опинився попереду Монтойї.

Хуан Пабло спробував за рахунок сліп-стріму контратакувати на прямій, але на гальмуванні перед четвертим поворотом зачепив Ferrari Шумахера та залишився без переднього антикрила.

Це виключило колумбійця з боротьби за лідерство – замінивши крило, він у підсумку фінішував п’ятим. А Міхаель упевнено довів справу до переможного фінішу і піднявся на подіум – всоте за свою кар’єру у Формулі 1! До того моменту це досягнення підкорилося лише Алену Просту, на рахунку якого значиться 106 подіумів.

Звісно, зрештою Шумахер значно перевершив рекорд француза – наразі Міхаелю належить 155 подіумів.