Цей день в історії: перша перемога Б’янкі у GP2

Андрій Іванов
Автор: Андрій Іванов
11 лют. 2018 р., 15:29

11 лютого 2011 року Жюль Б’янкі виграв дебютну гонку зимового сезону азіатської GP2, здобувши першу перемогу у цій серії.

Жюль Б'янкі лідирує попереду Ромена Грожана

До того часу Б’янкі провів два сезони у GP2 Asia, проте лише один раз піднявся на подіум. І лише на третій рік доля посміхнулася йому.

Стартувавши другим, Жюль випередив володаря поулу Ромена Грожана і захопив лідерство.

Попри сильний тиск із боку свого співвітчизника протягом усієї дистанції юніору Ferrari вдалося довести справу до переможного фінішу – першого у цій гоночній категорії.

Сезон Б’янкі завершив другим, поступившись тому ж таки Грожану. Боротьба цих двох гонщиків продовжилась і в "головній" GP2, де Ромен також став чемпіоном, тоді як Жюль задовольнився третім підсумковим місцем.

Втім, талант француза був цілком очевидним, і за два роки він дебютував у Формулі 1, розпочавши коротку кар’єру у чемпіонаті світу, яка перервалась трагічною аварією у Сузуці-2014.

Старт: Жюль Б'янкі захопив лідерство