18 серп. 2018 р., 11:31

Жан-Ерік Вернь заявив, що з ним зв’язалась одна з команд Ф1 щодо виступів у сезоні 2019 року, після вражаючої кампанії француза у Формулі Е, де він здобув титул із рекордною кількістю очок.

Переможець Жан-Ерік Вернь, #26 G-Drive Racing Oreca 07 - Gibson
Переможеці #26 G-Drive Racing Oreca 07 - Gibson: Роман Русінов, Андреа Піццонія й Жан-Ерік Вернь
Жан-Ерік Вернь (Techeetah) святкує на подіумі після виграшу чемпіонського тиутулу
Жан-Ерік Вернь (Techeetah) здобув титул
Андре Лоттерер вітає свого напарника по Techeetah Жана-Еріка Верня зі здобутим титулом

Жан-Ерік Вернь провів три сезони у Формулі 1 у складі Toro Rosso в період 2012-2014 років, де його напарниками були Даніель Ріккардо та Данііл Квят, після чого опинився за бортом чемпіонату світу.

Вернь зазначив, що не ображається через своє відсторонення від Ф1, і що минулі роки допомогли йому стати сильнішим і кращим гонщиком.

Спілкуючись із ЗМІ він сказав: «Я цілком задоволений тим, де опинився. Я не ображаюсь. Я бачу, як мій колишній товариш по команді Даніель виграє гонки. Я був у Монако, і також радів, коли він переміг.

Я міг би жалітися, кажучи: «Я долав цього хлопця, коли ми ганялися разом, а тепер він виграє, у нього є контракт і майбутнє». Але я не жаліюся, бо цілком задоволений тим, що маю.

Я багато виніс зі своїх помилок, багато чому навчився і дійсно вдячний, що все сталося саме так».

Француз додав, що його цінність для Формулі 1 зросла після нещодавніх сильних виступів, і що він не проти повернення до чемпіонату світу.

«Навряд чи хтось три роки тому зателефонував би мені з Ф1 і запитав, чи маю я контракт на наступний рік, – сказав він. – Отже, це здорово. Дивовижно, як змінюється світ автоспорту».

Вернь не став вдаватися у деталі, яка саме команда звернулася до його послуг, але це може бути Red Bull, яка підшукує гонщика на місце в Toro Rosso, яке швидше за все звільниться після очікуваного переходу П’єра Гаслі у напарники до Макса Ферстаппена.

У Мілтон-Кінс стикнулися з кадровим дефіцитом своїх гонщиків, оскільки найближчий претендент з юніорської програми на місце у Ф1 – Ден Тіктем – не зможе набрати достатню кількість балів для суперліцензії цього року.