Вільньов жорстко розкритикував "другого номера" Боттаса

Жак Вільньов сказав, що втратою поул-позиції на старті Гран Прі Бразилії Валттері Боттас продемонстрував рівень, який не відповідає рівню Льюіса Хемілтона.

Жак Вільньов, чемпіон Ф1 1997 року, зазвичай щодо будь-якого питання висловлюється аж занадто відверто. І цього вікенду, після Гран Прі Бразилії, Вільньов також був прямим і зазначив, що виступ Валттері Боттаса просто збентежив і що це був рівень пілота номер два.

Канадець сказав це після того, як Боттас програв свій старт, хоча стартував із поулу, завойованого у суботу. На старті гонки фіна ще до першого повороту обігнав німець Себастьян Феттель на Ferrari. Після цього пілоту Mercedes так і не вдалося наблизитися до Феттеля настільки, щоб повернути собі лідерство.

Фін, напарник Хемілтона, залишився у 2,7 секунди від переможця, до того ж лише у двох позиціях попереду Льюіса, який починав гонку з піт-лейну.

«Феттель переміг іще на старті, - сказав Вільньов Motorsport.com. – Він був агресивним».

Вільньов зазначив, що Боттас не зміг витиснути з машини максимум. «Можна побачити, на що здатна машина Mercedes, якщо подивитись на Льюіса, у той час як Боттас не був на цьому рівні. Для Боттаса це було складно.

Льюіс фінішував приблизно у трьох секундах позаду нього, хоча стартував із піт-лейну. Це ганебно. Він просто не відповідав темпу Хемілтона. Він виступав так увесь рік. Це його рівень. Він є хорошим другим номером».

Боттас визнав, що програв гонку через поганий старт. Але він вважає, що з точки зору ефективності він програвав небагато.

«Вважаю, за темпом я був дуже, дуже близько», - сказав Боттас, який тепер програє Феттелю 22 очки у боротьбі за друге місце у чемпіонаті пілотів, при тому що завоювати тепер зможе не більше 25 очок.

«Ми намагалися чинити на Себа великий тиск, намагалися підтримувати темп, наблизитися до нього, особливо коли він поїхав на піт-стоп. Після того як я трохи наблизився, ми вирішили зробити піт – ми намагалися зробити підрізання, — однак цього було недостатньо. Я достатньо наблизився після виїзду з боксів, але недостатньо, щоб спробувати обійти його».

Боттас додав: «Без сумніву, я розчарований, після того що ми досягли у суботу. Очевидно, цей результат не дуже добрий для боротьби за друге місце у чемпіонаті.

Феттель наразі має хорошу перевагу, тому в Абу-Дабі нам буде необхідне диво», - підсумував фін.

Подія Гран Прі Бразилії
Суб-подія Після гонки
Трек Interlagos
Гонщики Жак Вільньов , Валттері Боттас
Команди Mercedes
Теги ferrari, mercedes, mercedes w08, w08, боротьба за віце-чемпіонство, боттас, бразилія, вільньов, феттель, інтерлагос

Червона зона: що актуально прямо зараз