Вольфф про Боттаса: Ми вже майже списали його з рахунку

17 бер. 2019 р., 08:23

Керівник команди Ф1 Mercedes Тото Вольфф високо оцінив переродження свого гонщика Валттері Боттаса, який після незграбного минулорічного сезону в домінантному стилі виграв Гран Прі Австралії.

Минулий сезон Валттері Боттас провів не надто вдало й повністю був у тіні свого напарника Льюіса Хемілтона, який виборов чемпіонський титул. Фін посів лише п’яте місце в чемпіонаті, не здобувши жодної перемоги.

Але перед початком сезону-2019 Боттас заявив, що «відродився» і оголосив про намір змагатися за чемпіонський титул — що більшістю вболівальників було сприйнято як жарт.

Але вже у кваліфікації першого етапу року в Мельбурні Валттері неочікувано склав серйозну конкуренцію Хемілтону, посівши друге місце. А в гонці він виграв старт у Льюіса і впевнено переміг, очоливши загальний залік Формули 1 уперше в житті.

Після фінішу гонки керівник Mercedes Тото Вольфф не приховував свого враження від перемоги «другого номера», яким всі звикли вважати Боттаса.

«У другій половині сезону 2018 року він був повністю списаний, ніхто не думав, що він впорається з роботою, але Валттері прийшов до норми у найдомінантнішому стилі, — сказав Вольфф у коментарі для Sky Sports F1. — Коли він повернувся після зими, він сказав: «Я змінився». Думаю, що він наново відкрив для себе радість від пілотажу після участі в ралійних перегонах, і ментально він був дуже сильний».

Валттері Боттас, Mercedes AMG W10, Льюіс Хемілтон, Mercedes AMG F1 W10, на старті гонці