Вольфф: Старт визначив переможця гонки Гран Прі Китаю

, головний редактор Motorsport.com Україна
14 квіт. 2019 р., 08:54

Команда Mercedes третій раз поспіль здобула дубль у сезоні Формули 1 2019 року, проте на думку керівника команди переможець Гран Прі Китаю був вирішений на старті.

Гонщики Mercedes стартували з першого ряду, але Льюіс Хемілтон до першого повороту вже обійшов напарника Валттері Боттаса. Далі британець лише нарощував перевагу та фінішував першим, здобувши свою 75-у перемогу в Ф1.

Команді навіть довелось зробити подвійний піт-стоп, коли стало зрозуміло, що шини не витримають до фінішу гонку. Керівник команди Тото Вольфф розповів про роботу колективу.

«Це дивовижна 1000-на гонка, здобути поул, а потім контролювати гонку, - сказав Вольфф для Sky Sport F1. - Це супер.

Подвійний піт-стоп був особливо гордим моментом, тому що ми могли все програти. Ми думали, що втратимо позицію, якщо зупинимо одно з двох раніше. Команда спрацювала блискуче, це була гарна хореографія».

Боттас всю гонку провів на стабільній відстані від напарника, проте так й не зміг наблизитись до нього. Все виглядало так, що якби Валттері не програв старт, то міг би здобути другу перемогу в сезоні та залишитись лідером заліку.

«Вальтері точно буде незадоволений. Він був на поулі і мав швидкість, щоб виграти, але старт був вирішальним фактором».

Подіум: переможець Льюіс Хемілтон, Mercedes AMG F1, друге місце Валттері Боттас, Mercedes AMG F1 та третє місце Себастьян Феттель, Ferrari