Євро Ф3 у Хоккенхаймі: Ілотт виграв передостанню гонку сезону

Каллум Ілотт здобув перемогу у другій гонці німецького етапу європейської Формули 3.

Ілотт здобув перемогу з відривом у 11,3 секунди від найближчого переслідувача, яким став Максимильян Гюнтер. Замкнув трійку Чжоу Гуанью.

Ілотт стартував із поулу і відбив натиск із боку Гюнтера і Чжоу Гуанью на перших хвилинах гонки.

Після цього він зміг відірватися від суперників і фінішував із комфортним відривом.

Гюнтер, який фінішував другим, наблизився в загальному заліку до Юеля Ерікссона - вони змагаються за друге місце за підсумками сезону.

Ерікссон фінішував четвертим - наприкінці заїзду він атакував позиції Чжоу Гуанью, але безрезультатно. Перед фінальною гонкою сезону, запланованою на неділю, розрив між Ерікссоном і Гюнтером становить 12 очок; при цьому Гюнтер стартує з поулу.

Доповнили першу шістку Джейк Х’юз і Микита Мазепін.

Ландо Норріс, який ще у першій гонці вікенду забезпечив собі чемпіонське звання за підсумками сезону, фінішував поза межами залікової зони.