Автор: Marcus Simmons
12 лют. 2018 р., 13:04

Стало відомо, де продовжить кар'єру син семиразового чемпіона Формули 1.

Мік Шумахер, Prema Powerteam, Dallara F317 - Mercedes-Benz

18-річний Мік Шумахер фінішував на 12-му місці в особистому заліку у своєму першому сезоні в європейській Формулі 3. Одного разу він потрапив на подіум - сталося це в Монці, - а також записав на свій рахунок найшвидше коло на Гран Прі Макао.

До цього Шумахер-молодший провів два сезони у Формулі 4. У 2016-му, виступаючи за Prema, Мік став віце-чемпіоном одразу двох чемпіонатів: німецької та італійської Ф4.

У 2018-му син чемпіона Ф1 проведе свій другий сезон у Формулі 3 за Prema. Його товаришами по команді будуть Чжоу Гуанью, Маркус Армстронг і новоспечений чемпіон серії Toyota Racing росіянин Роберт Шварцман (всі - молодіжна Академія Ferrari), а також Ральф Арон.

Шумахер сказав: «Рівень конкуренції у Формулі 3 досить високий. Він підвищує загальний рівень змагання. Ось чому мені цікаво провести тут іще один сезон.

Те, що я продовжу роботу з такою професійною командою, як Prema, лише допоможе мені рухатися вперед. З командою приємно працювати, і я впевнений, що разом ми переживемо ще чимало захопливих моментів.

Я націлений на рух уперед - і хочу битися проти найкращих гонщиків».

Бос Prema Рене Розен додав: «Ми раді, що Мік залишиться з нами у 2018-му.

Минулого року він провів непростий дебютний сезон, після того як піднявся з Формули 4. Але він довів, що є сильною особистістю з неабияким потенціалом. Ми очікуємо, що він зможе додати у 2018-му.

Цього року ми збільшимо свою програму участі в Ф3 до п'яти машин. Упевнені, на нас очікує захопливий сезон».