Чемпіонська команда Ф3 Carlin підписала першого гонщика на 2018 рік

Переможець етапів відкритого чемпіонату Євроформули Девлін Дефранческо став першим гонщиком, якого Carlin підтвердила для чемпіонату Європи Формули 3 2018 року.

17-річний канадець італійського походження провів два останніх етапи Євро Ф3 2017 року у складі Carlin – на Ред Булл Ринзі та Хоккенхаймі, - після чого взяв учать у Гран Прі Макао.

Ця міні-програма стала прелюдією до повного сезону з Carlin у 2018 році.

Ця угода стала продовженням тривалих відносин Дефранческо з британською командою, які почалися з його участі у тестовій програмі Академії Carlin, після чого він змагався і вигравав гонки у британській Формулі 4 у 2016-му та Євроформулі цього року.

«Я ганявся з Carlin із самого початку своєї кар’єри у молодших формулах, і команда насправді допомогла мені прогресувати й досягти дійсно високого рівня, - зазначив Дефранческо. – Я з нетерпінням очікую на змагання у найбільш конкурентному чемпіонаті – цікаво буле побачити, чого я зможу досягти!»

Власник команди Тревор Карлін прокоментував нове призначення юнака. «Девлін вже три роки є членом команди, - сказав він. – Ми спостерігали, як він зростав, мужнів і перетворювався на того гонщика, яким він став сьогодні.

Ми знаємо – він має потенціал, щоб бути конкурентоспроможним у чемпіонаті Європи Формули 3, і вже досяг значного прогресу на тестах».

Минулого тижня Дефранческо взяв участь у тестовій програмі Carlin, яка проходила на кількох автодромах, включно з Сільверстоуном і Зандвортом.

За інформацією Motorsport.com, на цих тестах із Carlin працювали ще кілька гонщиків, серед них: переможці етапів сезону Євро Ф3 2017 року Жехан Дарувала та Фердінанд Габсбург, чемпіон Єврокубку Формули Renault Саша Фенестраз, чемпіон британської Ф3 Енаам Ахмед, а також зірки відкритого чемпіонату Євроформули Микита Троїцький та Амейя Вайдьянатхан.