Євро Ф3 на Хунгароринзі: перший подіум Шумахера у 2018 році

Андрій Іванов
Автор: Андрій Іванов
3 черв. 2018 р., 16:04

Енаам Ехмед здобув другу перемогу поспіль, вигравши й заключну гонку угорського етапу Чемпіонату Європи Формули 3, випередивши Дена Тіктема. Третім фінішував син легендарного чемпіона Ф1 Мік Шумахер.

Поулсіттер Енаам Ехмед мало не втратив лідерство після старту. У перший поворот разом з ним майже пліч-о-пліч увійшли Ден Тіктем і Маркус Армстронг. Але між двома останніми стався невеличкий контакт, який поставив хрест на гонці італійця — зі зламаною підвіскою Маркус пошкандибав до боксів, де і зійшов з дистанції.

Натомість Тіктем вийшов з цієї сутички неушкодженим і фінішував другим, виявившись не в змозі наздогнати Ехмеда.

Надзвичайно вдало стартував Мік Шумахер, який весь вікенд до того виглядав дуже блідо — німець прорвався з дев’ятої стартової позиції на третю і не впустив її до самого фінішу. Лише один раз йому довелося жорстко захищатися від атак Юрія Віпса — який намагався пройти Шумахера після закінчення періоду жовтих прапорів, що був оголошений, поки Армстронг повільно рухався трасою.

Мік упевнено відбив атаки пілота Motopark і заслужено піднявся на подіум, який став лише другим в його кар'єрі у Формулі 3.

Цього разу Шумахер став найкращим представником Prema, на відміну від попередніх сесій вікенду — Гуанью Чжоу фінішував п’ятим, одразу за Віпсом, а Ральф Арон — сьомим.

Шостим гонку закінчив Саша Фенестраз, який разом з Ехмедом та Віпсом також піднялися на подіум — подіум новачків.

Хоча стосовно Енаама термін «новачок» вже можна не вживати — британець після двох поспіль перемог упевнено лідирує в чемпіонаті з 83 очками на рахунку, випереджаючи Чжоу та Тіктема на 18 і 20 очок відповідно. Мік Шумахер поки що лише восьмий — у нього 37 очок.