Євро Ф3 у Сільверстоуні: Фенестраз, Шерер і Віпс стартуватимуть із поулів

Поширень
Коментарі
Євро Ф3 у Сільверстоуні: Фенестраз, Шерер і Віпс стартуватимуть із поулів
18 серп. 2018 р., 10:16

Переможцями трьох кваліфікацій британського етапу Чемпіонату Європи Формули 3 стали три різних гонщики, які проводять свій перший повний сезон у цій серії.

Перша кваліфікація

У першій кваліфікації Євро Ф3 у Сільверстоуні найшвидшим виявився Саша Фенестраз, який здобув поул для своєї команди Carlin у домашній для неї гонці. Другий час показав Гуанью Чжоу, а Ден Тіктем і Джонатан Абердін роздили другий стартовий ряд з абсолютно однаковим результатом!

При цьому юніор Red Bull лідирував за п’ять хвилин до завершення заїзду, але наостанок пропустив уперед Фенестраза та Чжоу.

П’ятим кваліфікувався лідер чемпіонату Маркус Армстронг, який на одне очко випереджає Тіктема. Поруч із новозеландцем стартуватиме його напарник Мік Шумахер – переможець останньої гонки у Спа.

16-річний новачок і наймолодший учасник чемпіонату Хончіо Леонг із Макао в першій у житті кваліфікації Євро Ф3 показав 23-й час.

Читайте також:

Друга і третя кваліфікації

Другу гонку британського етапу Євро Ф3 з поулу почне Фабіо Шерер – для новачка чемпіонату цей стартовий результат став найкращим за всю його кар’єру у молодших формулах.

Швейцарець випередив Міка Шумахера, який показав другий час, а Юрій Віпс і Енаам Ахмед посіли третє й четверте місця відповідно.

У рейтингу других найшвидших кіл, за яким визначається стартова решітка третьої гонки, переможцем став естонець Юрій Віпс, який випередив Джонатана Абердіна, Сашу Фенестраза та Шумахера – син семиразового чемпіона Ф1 чи не вперше за сезон провів надзвичайно сильні кваліфікації без провалів і має гарні шанси на подіуми в усіх трьох гонках вікенду.

Результати першої кваліфікації:

Pos. No Driver Laps Time Gap Int
1 11 Sacha Fenestraz / FRA
Carlin
10 1:50.571 - -
2 1 Guanyu Zhou / CHN
PREMA Theodore Racing
7 1:50.611 +0.040 +0.040
3 27 Daniel Ticktum / GBR
Motopark
7 1:50.683 +0.112 +0.072
4 23 Jonathan Aberdein / SRB
Motopark
7 1:50.683 +0.112 +0.000
5 8 Marcus Armstrong / ITA
PREMA Theodore Racing
7 1:50.695 +0.124 +0.012
6 4 Mick Schumacher / GER
PREMA Theodore Racing
7 1:50.744 +0.173 +0.049
7 39 Alex Palou / ESP
Hitech Grand Prix
7 1:50.748 +0.177 +0.004
8 65 Enaam Ahmed / GBR
Hitech Grand Prix
7 1:50.868 +0.297 +0.120
9 9 Jehan Daruvala / IND
Carlin
9 1:50.965 +0.394 +0.097
10 44 Jüri Vips /
Motopark
7 1:51.021 +0.450 +0.056
11 13 Fabio Scherer / SUI
Motopark
7 1:51.046 +0.475 +0.025
12 10 Robert Shvartzman / RUS
PREMA Theodore Racing
7 1:51.074 +0.503 +0.028
13 33 Marino Sato / JPN
Motopark
7 1:51.230 +0.659 +0.156
14 77 Ben Hingeley / GBR
Hitech Grand Prix
7 1:51.269 +0.698 +0.039
15 16 Nikita Troitckii / RUS
Carlin
9 1:51.270 +0.699 +0.001
16 62 Ferdinand Habsburg / AUT
Carlin
9 1:51.279 +0.708 +0.009
17 7 Ralf Aron / EST
PREMA Theodore Racing
7 1:51.435 +0.864 +0.156
18 3 Sebastian Fernandez / ESP
Motopark
7 1:51.476 +0.905 +0.041
19 15 Keyvan Andres / GER
Van Amersfoort Racing
7 1:51.926 1.355 +0.450
20 24 Ameya Vaidyanathan / GBR
Carlin
9 1:51.984 1.413 +0.058
21 12 Artem Petrov / RUS
Van Amersfoort Racing
7 1:52.208 1.637 +0.224
22 25 Sophia Flörsch / GER
Van Amersfoort Racing
7 1:52.327 1.756 +0.119
23 66 Hon Chio Leong / MAC
Hitech Bullfrog GP
7 1:52.416 1.845 +0.089
24 5 Petru Florescu / ROU
Fortec Motorsports
11 1:52.493 1.922 +0.077

Результати другої кваліфікації:

Pos. No Driver Laps Time Gap Int
1 13 Fabio Scherer / SUI
Motopark
9 1:50.460 - -
2 4 Mick Schumacher / GER
PREMA Theodore Racing
8 1:50.509 +0.049 +0.049
3 44 Jüri Vips /
Motopark
9 1:50.510 +0.050 +0.001
4 65 Enaam Ahmed / GBR
Hitech Grand Prix
9 1:50.537 +0.077 +0.027
5 23 Jonathan Aberdein / SRB
Motopark
10 1:50.568 +0.108 +0.031
6 11 Sacha Fenestraz / FRA
Carlin
10 1:50.623 +0.163 +0.055
7 8 Marcus Armstrong / ITA
PREMA Theodore Racing
8 1:50.663 +0.203 +0.040
8 27 Daniel Ticktum / GBR
Motopark
10 1:50.684 +0.224 +0.021
9 1 Guanyu Zhou / CHN
PREMA Theodore Racing
8 1:50.708 +0.248 +0.024
10 10 Robert Shvartzman / RUS
PREMA Theodore Racing
8 1:50.752 +0.292 +0.044
11 39 Alex Palou / ESP
Hitech Grand Prix
8 1:50.798 +0.338 +0.046
12 77 Ben Hingeley / GBR
Hitech Grand Prix
10 1:50.820 +0.360 +0.022
13 7 Ralf Aron / EST
PREMA Theodore Racing
8 1:50.830 +0.370 +0.010
14 3 Sebastian Fernandez / ESP
Motopark
10 1:50.971 +0.511 +0.141
15 33 Marino Sato / JPN
Motopark
10 1:51.009 +0.549 +0.038
16 62 Ferdinand Habsburg / AUT
Carlin
9 1:51.124 +0.664 +0.115
17 16 Nikita Troitckii / RUS
Carlin
7 1:51.136 +0.676 +0.012
18 9 Jehan Daruvala / IND
Carlin
8 1:51.159 +0.699 +0.023
19 12 Artem Petrov / RUS
Van Amersfoort Racing
10 1:51.224 +0.764 +0.065
20 66 Hon Chio Leong / MAC
Hitech Bullfrog GP
9 1:51.402 +0.942 +0.178
21 25 Sophia Flörsch / GER
Van Amersfoort Racing
10 1:51.665 1.205 +0.263
22 15 Keyvan Andres / GER
Van Amersfoort Racing
10 1:51.719 1.259 +0.054
23 24 Ameya Vaidyanathan / GBR
Carlin
9 1:51.804 1.344 +0.085
24 5 Petru Florescu / ROU
Fortec Motorsports
8 1:52.650 2.190 +0.846

Результати третьої кваліфікації:

Pos. No Driver Laps Time Gap Int
1 44 Jüri Vips /
Motopark
9 1:50.543 - -
2 23 Jonathan Aberdein / SRB
Motopark
10 1:50.656 +0.113 +0.113
3 11 Sacha Fenestraz / FRA
Carlin
10 1:50.671 +0.128 +0.015
4 4 Mick Schumacher / GER
PREMA Theodore Racing
8 1:50.686 +0.143 +0.015
5 8 Marcus Armstrong / ITA
PREMA Theodore Racing
8 1:50.733 +0.190 +0.047
6 65 Enaam Ahmed / GBR
Hitech Grand Prix
9 1:50.736 +0.193 +0.003
7 27 Daniel Ticktum / GBR
Motopark
10 1:50.757 +0.214 +0.021
8 1 Guanyu Zhou / CHN
PREMA Theodore Racing
8 1:50.805 +0.262 +0.048
9 10 Robert Shvartzman / RUS
PREMA Theodore Racing
8 1:50.806 +0.263 +0.001
10 39 Alex Palou / ESP
Hitech Grand Prix
8 1:50.858 +0.315 +0.052
11 77 Ben Hingeley / GBR
Hitech Grand Prix
10 1:50.881 +0.338 +0.023
12 7 Ralf Aron / EST
PREMA Theodore Racing
8 1:50.934 +0.391 +0.053
13 13 Fabio Scherer / SUI
Motopark
9 1:50.947 +0.404 +0.013
14 33 Marino Sato / JPN
Motopark
10 1:51.105 +0.562 +0.158
15 9 Jehan Daruvala / IND
Carlin
8 1:51.214 +0.671 +0.109
16 3 Sebastian Fernandez / ESP
Motopark
10 1:51.218 +0.675 +0.004
17 62 Ferdinand Habsburg / AUT
Carlin
9 1:51.220 +0.677 +0.002
18 16 Nikita Troitckii / RUS
Carlin
7 1:51.291 +0.748 +0.071
19 12 Artem Petrov / RUS
Van Amersfoort Racing
10 1:51.400 +0.857 +0.109
20 25 Sophia Flörsch / GER
Van Amersfoort Racing
10 1:51.773 1.230 +0.373
21 24 Ameya Vaidyanathan / GBR
Carlin
9 1:51.830 1.287 +0.057
22 15 Keyvan Andres / GER
Van Amersfoort Racing
10 1:51.857 1.314 +0.027
23 66 Hon Chio Leong / MAC
Hitech Bullfrog GP
9 1:52.009 1.466 +0.152
24 5 Petru Florescu / ROU
Fortec Motorsports
8 1:53.080 2.537 1.071
Наступна стаття про Євро Ф3
Мік Шумахер: Чи далеко впало яблуко від чемпіонської яблуні?

Попередня новина

Мік Шумахер: Чи далеко впало яблуко від чемпіонської яблуні?

Наступна новина

Євро Ф3 у Сільверстоуні: Тіктем здобув перемогу в першій гонці

Євро Ф3 у Сільверстоуні: Тіктем здобув перемогу в першій гонці
Завантажити коментарі

Про цю статтю

Серія Євро Ф3
Тип новини Репортаж з кваліфікації