Євро Ф3 у Сільверстоуні: переконлива перемога Шумахера

18 серп. 2018 р., 15:01

Мік Шумахер лідирував від старту до фінішу другої гонки британського вікенду чемпіонату Європи Формули 3 і здобув другу перемогу у цій серії.

Мік на старті випередив поулсіттера Фабіо Шерера і з цього моменту контролював гонку до самого фінішу.

Дещо допоміг цьому сам Шерер, який довгий час стримував Юрія Віпса. Спроби естонця пройти Фабіо завершились успіхом лише на 12-му колі з 19, і Віпс почав потроху скорочувати відставання від Шумахера.

Втім, Мік трохи додав – достатньо для того, щоб Юрій не встиг наздогнати його до картатого прапора – Шумахер тримав у голові дивні проколи покришок, які спіткали його та двох його напарників у ранковій гонці.

Шерер протримався на третій позиції лише чотири кола, після чого зійшов через технічні проблеми. Це дозволило вперше у дебютному сезоні в Євро Ф3 піднятися на подіум його напарнику по Motopark Джонатану Абердіну.

Лідер чемпіонату і переможець ранкової гонки Ден Тіктем на старті відкотився на 12-те місце і на перших колах був непомітний на трасі, але ближче до фінішу активізувався, провів кілька красивих обгонів, випередивши Алекса Палоу, Ральфа Арона, Роберта Шварцмана і Сашу Фенестраза і зрештою фінішував сьомим.

Завдяки перемозі Мік Шумахер піднявся на сьому сходинку турнірної таблиці. Зі 126 очками німець 58 балів програє лідеру чемпіонату.