Євро Ф3 у Хоккенхаймі: Стролл виборює хет-трік у фіналі

David Gruz
Автор: David Gruz
Переклав: Андрій Іванов
16 жовт. 2016 р., 13:15

Ленс Стролл начисто виграв останній етап Європеської Формули 3 2016 року після впевненої перемоги у третій гонці на Хоккенхаймі, яка була затримана на дві години через туман.

Стролл на старті стрибнув з четвертого на друге місце, і потім у шпильці хотів швидко випередити лідера Джоела Ерікссона, проте той заблокував канадця. Потім, у повороті Mercedes, Стролл все ж таки пройшов повз шведа, але втратив швидкість на бордюрах виходу з повороту, і Ерікссон відвоював позицію.

Наступного разу діючого чемпіона вже ніщо не зупинило: у шпильці він опинився пліч-о-пліч з гонщиком Motopark і пройшов його у наступному повороті.

Після цього Стролл спокійно доїхав до фінішу, заробивши 14-ту перемогу і перший хет-трик в сезоні.

Сержіу Сетте Камара першу половину гонки перебував на четвертому місці, але потім не зміг втриматися під натиском Джейка Х’юза й врешті-решт поступився йому позицією.

Після того Х’юз почав наздоганяти Ніка Кессіді й «сів на хвіст» новозеландця за три хвилини до фінішу.

Регулярний пілот GP3 у повороті Mercedes випередив Кессіді й піднявся на подіум у дебютному для себе етапі Формули 3.

Александр Сімс з Hitech пройшов Сетте Камару й фінішував п’ятим, а бразилець вимушений був задовольнитися шостим місцем.

Бен Барнікоат заробив шість очок за сьоме місце, за ним фінішували пілоти Prema Ральф Арон і Максиміліан Гюнтер.

Гонщик VAR Антоін Губерт посів останню очкову позицію – 10-ту.