Євро Ф3 у Сільверстоуні: Шумахер через контакт зіпсував собі гонку №3

Каллум Ілотт виграв третю гонку першого етапу Європейської Формули 3, а Мік Шумахер не скористався нагодою прорватися до Топ-5.

У третій гонці з поулу стартував Ілотт. Як і в другій гонці, він невдало провів перші кола та пропустив вперед Джоеля Ерікссона, який стартував третім. Проте цього разу Ілотт не забарився з атакою і досить швидко повернувся на першу позицію, після чого впевнено довів справу до перемоги.

З другого місця стартував Ландо Норріс. Але він знову провалився та відкотився на шосту позицію. На щастя для нього, після цього вдалі атаки дозволили йому фінішувати третім.

У середній групі на початку йшла дуже запекла боротьба за Топ-5, де одним з найактивніших був Мік Шумахер. Німець стартував 10-м, проте на перших колах прорвався на шосту позицію.

Але відбитися від атак конкурентів було не так просто. В одному з поворотів чотири гонщика йшли пліч-о-пліч, а Шумахер не уникнув контакту з Микитою Мазепіним. Після прикрого розвороту Мік відкотився на останнє місце.

Його принципові конкуренти Джоі Моусон та Гаррісон Ньюі фінішували одразу позаду Мазепіна на 8-му та 9-му місці відповідно.