Євро Ф3 у Зандворті: Стролл упевнено переміг у першій гонці

Валентин Хорунжий
Автор: Валентин Хорунжий
Переклав: Андрій Іванов
16 лип. 2016 р., 12:31

Лідер чемпіонату Європейської Формули 3 Ленс Стролл здобув шосту перемогу в сезоні у першій гонці етапу в голландському Зандворті.

Нік Кессіді, Prema Powerteam Dallara F312 - Mercedes-Benz
Ленс Стролл, Prema Powerteam Dallara F312 - Mercedes-Benz
Алессіо Лоранд, Carlin Dallara F312 - Volkswagen
Нік Кессіді, Prema Powerteam Dallara F312 - Mercedes-Benz, Ленс Стролл, Prema Powerteam Dallara F312

Стартувавши з третьої позиції позаду своїх  напарників по команді Prema Ніка Кессіді та Максиміліана Гюнтера, Стролл у першому ж повороті випередив їх обох та захопив лідерство, яке не віддав до самого фінішу 30-хвилинонї гонки.

Щоправда на старті Ленсу мимоволі підсобив Кессіді, який, стартуючи з поула різко метнувся вбік і заблокував Гюнтера, що й відкрило Строллу зовнішню траєкторію, чим він і скористався.

Кессіді був набагато повільнішим за канадця, і той з легкістю вийшов на перше місце, тоді як Алессіо Лоранд, що на стартовій решітці займав позицію одразу за Строллом, також скористався блокуванням суперників і піднявся на третє місце.

Ленс Стролл, як тільки вийшов на чистий простір, одразу ж показав відмінний темп, встановивши протягом першого кола перевагу над Кессіді більш ніж секунду. Цей відрив постійно зростав і на фініші становив 8.026 секунд.

Слідом за двома гонщиками Prema фінішував Лоранд, для якого це став другий подіум у 2016 році.

Гюнтер, найближчий суперник Стролла у чемпіонаті, у підсумку посів четверте місце. Гонка для німця не стала легкою прогулянкою – протягом усієї дистанції йому довелося відбиватися від настирливих атак Каллума Ілотта. на передостанньому колі британцю майже вдалося випередити Гюнтера, але все ж таки він залишився п’ятим.

Ніко Карі, що фінішував шостим, був єдиним представником Motopark, якому вдалося набрати очки. Він випередив Джорджа Рассела, Райана Твітера та Антуана Юбера.

Девід Бекманн у напруженій боротьбі залишив позаду Сержіу Сетте Камару й посів останнє місце у заліковій десятці.

Шоста перемога Стролла в цьому сезоні збільшила його відрив від Гюнтера до 109 очок, але німець буде мати можливість дещо надолужити відставання.

Він буде починати третю гонку з поулу, тоді як Ілотт, що займає зараз третю сходинку в особистому заліку, стартуватиме з поулу в другій гонці. Ленс Стролл обидві гонки почне з заднього рядку, тому що виключений з другої кваліфікації через порушення технічного регламенту.

Євро Ф3 на Норісрингу: Ленс Стролл здобуває п’яту перемогу

Євро Ф3 у Зандворті: Кессіді здобуває першу перемогу в серії