Х’юз приєднається до Hitech у Євро Ф3

Переможець останньої гонки чемпіонату GP3 2016 року Джейк Х’юз наступний рік проведе у європейській серії Формули 3, приєднавшись до команди Hitech GP.

22-річний британець цього року зайняв восьме місце у турнірній таблиці GP3, виборовши дві перемоги – в Хоккенхаймі й Абу-Дабі.

В Хоккенхаймі він також дебютував у Євро Ф3 у складі Carlin, піднявшись на подіум у третій гонці, після чого посів шосте місце у першому старті в Гран Прі Макао з тією ж командою.

Проте, замість того, щоб продовжити виступи з Carlin, Х’юз приєднається до Hitech, де його напарниками стануть Ральф Арон і Микита Мазепин – британець вже провів кілька тестів для цієї команди.

«Я дуже радий взяти участь у чемпіонаті Європи Формули 3 в 2017 році разом з Hitech GP, - зазначив Х’юз. – Мені сподобалась кожна хвилина в їх машині під час тестів, в мене гарні стосунки з усіма хлопцями в команді, ми всі дуже добре працюємо разом.

Я завжди був високої думки про Ф3 – зрозуміло, що тут буде багато гоночної практики, а також з’явиться можливість показати себе перед великою кількістю впливових людей.

Незважаючи на те, що це буде мій перший повний сезон у FIA Ф3, і я продовжу навчання – я відчуваю, що гарно злився з болідом і можу бути вельми конкурентоспроможним.

Проти мене будуть кілька дуже сильних гонщиків, що проведуть другий рік в серії, і чемпіонські команди, але я буду робити все можливе, щоб бути гідним суперником».

«Ми дуже задоволені, що підписали Джейка на наступний сезон, - сказав керівник Hitech GP Олівер Оукс. – Цей гонщик справив на нас враження не тільки своїми разовими виступами у Ф3, але й тією роботою, що він зробив у GP3 цього року.

Він явно дуже здібний, швидкий і добре адаптується – безперечно, цей гонщик опиниться у центрі уваги в наступному сезоні FIA Ф3».