Мік Шумахер перейде в Формулу 3 в 2017 році

У 2017 році Мік Шумахер сподівається перейти до Формули 3, в свій третій сезон гоночних змагань.

Син семиразового Формули 1 чемпіон світу Міхаеля зайняв друге місце в німецькій Формулі 4 в цьому році, і він ще досі є претендентом на титул італійської серії, з дев'ятьма перемогами в обох чемпіонатах цього сезону.

"Я сподіваюся тепер виступати у Формулі 3, - сказав 17-річний гонщик. - Якби мені запропонували таку можливість, я б повністю зосередився на Формулі 3. Звичайно, було б добре виграти [німецький] чемпіонат в цьому році, але ми виграли сезон в командному заліку [для Prema]."

Шумахер зазначив, що його кваліфікації ще потребують поліпшення, але він вважає, що довів свою гоночну силу за роки становлення своєї кар'єри - продемонструвавши прориви з 22-ї до шостої і з 35-ї на восьму позиції в двох гонках в Хоккенхаймі останніми вихідними.

"З кожною гонкою, і з кожним роком, ви стаєте краще, - сказав він. - Кожна помилка цінна.

Ви можете здобути досвід тільки з них і переконатися, що вони не відбудуться в майбутньому. У той же час, у нас було багато невдач цього сезону, а це означало, що ми повинні були зробити багато обгонів.

Але я також вважаю, що став гонщиком, який навчився досить багато з точки зору досвіду та правильності обгонів.

У формулах, очевидно, це інша справа [в порівнянні з картингом], але навіть там це можна робити дуже добре.

Я намагаюсь їздити за відчуттями - коли я бачу можливість, якою можу скористатися, то беру її.

Якщо це працює, все добре. Якщо ні, то спробую ще раз."

Шумахер програв титул в німецькій Ф4 австралійському гонщику Джоy Моусон, який також прагне перейти в Ф3 в наступному році.