Євро Ф3 у Шпільберзі: Ерікссон виграв другу гонку

Юель Ерікссон виграв ранкову недільну гонку Чемпіонату Європи Формули 3 і повернув собі третю сходинку у загальному заліку.

Шведський пілот Motopark конвертував поул у переконливу перемогу, випередивши на фініші другої гонки австрійського етапу Євро Ф3 лідера заліку Ландо Норріса на 0,9 секунди.

Попри гостру боротьбу протягом усього 30-хвилинного заїзду, перша п’ятірка гонщиків фінішувала в такому ж порядку, що й стартувала.

Норріс зі старту гостро атакував Ерікксона, намагаючись випередити шведа мало не в кожному повороті, але згодом Юель зміг відірватися на безпечну дистанцію – біля однієї секунди. Цей відрив зберігався до самого фінішу – Ландо переслідував суперника до картатого прапора, але так і не зміг підібратися ближче.

Гостра боротьба майже до фінішу точилася за третє місце, але переможець суботньої гонки Каллум Ілотт так і не зміг переграти Микиту Мазепіна і втратив третю сходинку у загальному заліку, на яку тілько-но піднявся після вчорашньої перемоги. Її повернув собі Юель Ерікссон, який, втім майже втратив шанси на здобуття чемпіонського титулу.

Вкотре розчарували нащадки легендарних у світі автоспорту особистостей: Мік Шумахер, що стартував 12-м, відіграв одну позицію, але не за рахунок обгону, а завдяки штрафу Тадасуке Макіно, який вимушений був проїхати через піт-лейн за фальстарт. У підсумку син семиразового чемпіона Ф1 закінчив гонку у кроці від залікової топ-10.

З аналогічної причини виграв одну позицію і Гаррісон Ньюі, який фінішував 13-м, а Педро Піке на фініші гонки був 15-м – так само, як і на стартовій решітці.

Фінальна гонка австрійського вікенду на Ред Булл Ринзі почнеться о 17:55 за київським часом.